TŘÍDY, DRUŽINA A KLUB - 2.B

Den naruby
O první pomoci s lékařem
O první pomoci s lékařem
Výchovný koncert manželů Kocůrkových
O první pomoci s lékařem
Den naruby
O první pomoci s lékařem
Den naruby

Září

Let´s Explore 2 Student´s Book CZ : 9780194051460

Vážení rodiče,

letos bude vaše dítě používat k učení se angličtiny učebnici Let´s Explore 2 (verzi pro interaktivní tabuli). Kniha je motivující a zábavná, rozvíjí komunikační jazykové dovednosti, vytváří solidní slovní zásobu a dává základy dobré výslovnosti. Silný důraz je kladen na učení se prostřednictvím příběhů, písniček a rytmických říkanek.

Vaše děti se pro učení nadchnou a budou úspěšné, pokud budou mít Váš zájem a podporu. To neznamená, že musíte umět anglicky, i když to může být výhoda, abyste dokázali plně ocenit, co dítě už umí. Na stránkách školy v záložce Třídy, družina a klub si najdete třídu svého dítěte a záložku Angličtina Zde budou pravidelně dávány odkazy na to, co právě probíráme. Najdete zde slovíčka i s výslovností, písničky, příběhy a zábavná cvičení. Vyzvěte své dítě, aby Vám ukazovalo to, co jsme ve škole probírali, může vyprávět o příbězích a zazpívat písničky, které jsme se učili. Pro rodiče je také připravena webová stránka www.oup.com/elt/letsexplore.

Děkuji Vám za spolupráci na rozvoji jazykových dovedností a schopností Vašeho dítěte během školního roku. Neváhejte se na mě obrátit s dotazy nebo komentáři, které se budou týkat našich hodin, kdykoli budete mít pocit, že Vám mohu pomoci.

S pozdravem učitelka anglického jazyka

Zuzana Maršálková

zuzana.marsalkova@1zs.litomysl.cz

Učíme se spolu :

Greetings :

Hello - song

Pozdravy - procvičování

 

Colours :

Brown Bear, Brown Bear, What Do You See? by Bill Martin, Jr., Eric Carle -  Ebook | Scribd

 

Brown Bear - říkanka s barvičkami  

Brown Bear - procvičování

Wordwall - barvy, procvičování :zde

 

Počasí - The weather

Slovíčka a jejich procvičování naleznete zde

Wordwall - procvičování :zde a zde