NÁSTĚNKA

Prázdninová družina - srpnový turnus
Krok do neznáma
Prázdninová družina - srpnový turnus
Prázdninová družina - srpnový turnus
Prázdninová družina - červencový turnus
Krok do neznáma
Krok do neznáma
Prázdninová družina - srpnový turnus

Chceme být školou otevřenou, bezpečnou a respektující.

Důležitá upozornění

31. 8. 2022 - Krásné prázdniny

Vážení rodiče, milí žáci,

děkujeme za uplynulý školní rok a přejeme krásné prázdniny. Ve škole se na vás těšíme opět 1. září.

Školní úspěchy

26. 5. 2022 - Třetí a páté místo v krajském kole Poháru rozhlasu

Ve čtvrtek 26. května se ve Svitavách uskutečnilo krajské kolo Poháru rozhlasu. A výsledky? Mladší a starší žáci 5. místo, starší dívky 3. místo. Vzhledem k tomu, že šlo o kraj, jde o výrazný úspěch. Žákyně Karolína Suchánková si navíc vytvořila osobní rekord v běhu na 800 m v parádním čase 2:24,87 :-) Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

25. 5. 2022 - První místo starších žáků v rámci Dnů s florbalem

Ve středu 25. května se žáci 9. ročníku ve složení Max Holásek, Adam Vajrauch, Jakub Meloun, Pavel Flídr, Filip Pavliš, Radim Mrkvička, Václav Tmej a Lukáš Vomáčka zúčastnili Dnů florbalu v České Třebové. Mezi 18 týmy si vedli skvěle. Ve skupině a v následném play off ani jednou nezaváhali a soutěž vyhráli. Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

23. 5. 2022 - První místo mladších žáků v rámci Dnů florbalu

V pondělí 23. května se mladší žáci zúčastnili Dnů florbalu, které se uskutečnily v České Třebové. Družstvo hrající v níže uvedeném složení se velice dařilo - obsadilo totiž fantastické první místo. Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. 

Složení družstva: Šimon Krejsa, Vít Krejsa, Adam Brýdl, Filip Weissar, Adam Portlík, Filip Havran

16. 5. 2022 - Soutěž v poznávání přírodnin

V pondělí 16. května byly zveřejněny výsledky Soutěže v poznávání přírodnin, která se o týden dříve konala v České Třebové. Naši školu reprezentovalo 5 žáků 7. - 9. ročníku. Některým z nich se velice dařilo! Stanislav Suchánek ze VII. C obsadil v kategorii 6. a 7. tříd fantastické první místo, jeho bratr Karel Suchánek ze stejné třídy pak místo druhé. Ondřej Schmíd z IX. B obsadil v kategorii 8. a 9. tříd místo třetí. Blahopřejeme a všem žákům děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

11. 5. 2022 - Čtvrté a páté místo v krajském kole soutěže Zlatý list

Po 3 letech jsme spolu s žáky zavítali do záchranné stanice Pasíčka u Proseče, kde žáci v krajském kole soutěže Zlatý list prokazovali své znalosti z oborů ekologie, botaniky, zoologie, ochrany životního prostředí, geologie a neživé složky přírody. Speciální stanoviště soutěže pak bylo věnováno netopýrům.  

Mladší žáci (4. - 6. ročník, 2 hlídky) ve složení Jakub Novotný (VI. A), Dominik Pavliš (VI. A), Jáchym Rousek (IV. B), Kryštof Chochola (VI. C), Filip Huška (VI. C) a Tomáš Krejčí (IV. B) obsadili krásné 4. místo z deseti soutěžících kolektivů. 

Starší žáci (7. - 9. ročník, 2 hlídky) ve složení Ondřej Schmíd (IX. B) Kateřina Frycová (VIII. B), Eliška Kovářová (VII. D) a Anna Horáková (IX. C), Ema Mundilová (VII. A) a Karel Suchánek (VII. C) obsadili 5. místo z jedenácti soutěžících kolektivů

Všem děkujeme za výbornou reprezentaci školy!  

Jídelní lístek od 22. 8. 2022 do 26. 8. 2022

Polévka
Hlavní jídlo
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Brokolicový krém
A: 1a,7
Kuřecí směs, jasmínová rýže | A: 1a,6
Pátek
Čočková
A: 1a
Smažený karbanátek, bramborová kaše, kyselá okurka | A: 1a,3,7,10

Kalendář akcí