Vyhledat na webu
zavřít
EN / DE / PL / FR
Vyhledávat na webu
fr pl de en ua

Pozvánky na zasedání Zastupitelstva města

Pozvánka na zářijové jednání zastupitelstva

Pozvánka na zářijové jednání zastupitelstva

Zveme veřejnost na poslední jednání zastupitelstva města před komunálními volbami, které se bude konat ve čtvrtek 15. září od 16 hodin v sále zámeckého pivovaru v Litomyšli. Na programu budou majetkoprávní záležitosti, změny rozpočtu města, obecně závazná vyhláška města Litomyšl o stanovení výše koeficientů pro výpočet daně z nemovitých věcí a další body.

Pozvánka na červnové jednání zastupitelstva

Pozvánka na červnové jednání zastupitelstva

Zveme veřejnost na červnové jednání zastupitelstva, které se uskuteční ve čtvrtek 23. června od 16.00 v zámeckém pivovaru. Na programu budou například majetkoprávní záležitosti, závěrečný účet města za rok 2021, změny stávajícího rozpočtu města, závěrečné účty dobrovolných svazků obcí za rok 2021 či změny územního plánu města.

Dubnové jednání zastupitelstva

Dubnové jednání zastupitelstva

Zveme veřejnost na dubnové jednání zastupitelstva, které se uskuteční ve čtvrtek 21. dubna od 16 hodin v zámecké jízdárně. Na programu jsou například změny územního plánu, rozpočtu města či poskytnutí mimořádné odměny členům zastupitelstva.

Pozvánka na únorové jednání zastupitelstva

Pozvánka na únorové jednání zastupitelstva

Zveme veřejnost na letošní první jednání zastupitelstva města, které se bude konat ve čtvrtek 24. února od 16 hodin v zámecké jízdárně v Litomyšli. Na programu budou majetkoprávní záležitosti, projednání prodeje vily Klára, změny rozpočtu města, obecně závazná vyhláška města Litomyšl o nočním klidu v roce 2022
a další body.

Pozvánka na jednání zastupitelstva 9. 12. 2021

Pozvánka na jednání zastupitelstva 9. 12. 2021

Zveme veřejnost na letošní poslední jednání zastupitelstva, které se skuteční ve čtvrtek 9. prosince od 16 hodin v zámecké jízdárně. Na programu budou majetkoprávní záležitosti, změny územního plánu, schválení nového rozpočtu pro rok 2022 a další body.

Jednání zastupitelstva

Jednání zastupitelstva

Zveme veřejnost na jednání zastupitelstva města, které se uskuteční ve čtvrtek 16. září od 16.00 hod. v zámecké jízdárně. Na programu budou majetkoprávní záležitosti, změny rozpočtu města, návrhy na změnu územního plánu a další body.

 
Odběr novinek Youtube Litomyšl