Vyhledávat na webu
fr pl de en ua

Co se nevešlo do čísla 6/2016

Zprávy ze Stiga hokeje

Na 5. kolo Litomyšlského poháru 2016 ve Stiga hokeji přijelo 9 zájemců, a tak se nejprve hrálo o postup do play-off. Černý Petr zůstal v ruce Milanu Zemanovi, přestože byl po 2 kolech bez porážky. Tři čtvrtfinálové zápasy byly rozhodnuty už po 3 zápasech, jen duel mezi Zdeňkem Lopaurem a Jindřichem Petrem skončil 3:2. Bůh ví, jak by to dopadlo, kdyby Petr zahájil hru s finskými figurkami, které vždy vyhrály. V semifinále Robert Jež vyřadil Lopaura 3:0 a Michal Boštík tentokrát ještě stačil na Davida Dvořáčka 3:1. Ve finále Boštík oplatil Ježovi dubnovou porážku a vrátil se před něj na 3. místo historie turnaje. Nadějný Dvořáček se při své 3. účasti na LP opět zlepšil, Lopaura porazil 3:1 a stal se 32. hráčem, který v LP stál na bedně. Skupinu o 5. místo vyhrál Tomáš Jedlička. Průběžné pořadí LP 2016: 1. Michal Boštík 185 b., 2. Zdeněk Lopaur 161, 3. Robert Jež 149, 4. Tomáš Jedlička 94, 5. Jindřich Petr 91, 6. Jiří Junek 85, 7. David Dvořáček 56, 8. Patrik Petr (THC Stiga Elites) 40, 9. Josef Malý 26, 10. Jiří Malík 19 (všichni Stiga HC Benátky). Drobné ceny poskytla Generali Pojišťovna a.s. (Lukáš Karal, DiS.) – děkujeme!

Pořadí Litomyšlské Stiga ligy 2016 po 4 měsících: 1. Zdeněk Lopaur 160 b., 2. Jindřich Petr 130, 3. David Buber 89, 4. Robert Jež 81, 5. Josef Sedláček 65, 6. Petr Urban 48, 7. Jan Sedláček 48, 8. Zuzana Lopaurová 30, 9. Ondřej Lopaur 26, 10. Michal Boštík 26. Turnaje v DDM Litomyšl probíhají každý úterní podvečer od 17.30 hod.