Než budete pokračovat: stručně o cookies, které používají naše webové stránky

Cookies jsou malé soubory ukládané do Vašeho prohlížeče, které běžně používá většina webových stránek. Jsou užitečné pro Vás i pro nás.

Na našich stránkách využíváme cookies nezbytné k zajištění funkčnosti webu, analytické cookies ke sběru a vyhodnocení dat ve službě Google Analytics na anonymní bázi a cookies služby YouTube, protože si na našem webu můžete přehrát videa nahrána primárně na YouTube.

Abychom mohli zajistit efektivní a příjemné fungování našeho webu, prosíme Vás o jejich povolení. Jak spravujeme Vaše osobní údaje a jaké cookies používáme, si můžete přečíst zde.


Vyhledat na webu
zavřít
EN / DE / PL / FR
Vyhledávat na webu
fr pl de en ua
kalendář

Dárky od hvězd NHL už znají majitele

obrázek k Dárky od hvězd NHL už znají majitele
„Ahoj hokejky z Litomyšle.“ Takto pozdravili ve videu přibližující Hokejovou Challenge mladé litomyšlské hokejové hráče hvězdy NHL Tomáš Vokoun a Radek Dvořák. Jednalo se o výzvu, která navázala na výuková videa v projektu Trénuj doma. „Podmínkou účasti v soutěži bylo natočení videa, ve kterém se hráč krátce představí a natočí ukázky pěti vybraných cviků. Výsledné video jsme pak umístili na FB našeho klubu a široká veřejnost je mohla lajkovat a tím přidávat hlasy,“ sdělil autor projektu šéftrenér mládeže litomyšlského hokeje Matěj Bažant.

Důvodem k natáčení výukových videí se cviky pro mládež byl předčasný konec sezony a zákaz návštěv sportovišť. Následná soutěž o podepsané kšiltovky hráči NHL Florida Panthers byla odměnou za předvedené výkony.

„Chtěli přijít s něčím zajímavým, co by naše kluky motivovalo v rozvoji a nabudilo do blízkého návratu k tréninkovému režimu. Jsem moc rád, že jsme díky Radkovi s Tomášem, které jsem měl tu čest osobně poznat při mé stáži v jejich hokejové akademii na Floridě, mohli připravit soutěž,“ řekl Matěj Bažant.

Zájem o soutěž byl nad naše očekávání vysoký a měl mnohem větší dosah sdílení a lajků na sociálních sítích, než organizátoři předpokládali. „Doufáme, že se i díky této akci v příští sezóně vrátí k hokeji co nejvíce hráčů a zároveň se třeba přihlásí noví adepti do našeho klubového náboru,“ vysvětlil šéftrenér mládeže.

Vítězem soutěže s počtem 447 lajků se stal jeden z nejmladších účastníků Daniel Hlušička. Druhý byl Miki Pakosta (372 lajků) a třetí Vítězslav Jareš (353 lajků). Videa všech dvanácti účastníků můžete zhlédnout na FB HC Litomyšl.

Odběr novinek Youtube Litomyšl