Vyhledat na webu
en
kalendář

Informace k opravě silnice II/358 # aktualita z archivu #

I přes omezení pokračují práce na rekonstrukci silnice II/358, kterou loni nestihla dodavatelská firma dokončit v původně avizovaném termínu. Termín dokončení prací uvnitř města připadá na 30. duben. Týká se to jak povrchu komunikace, tak chodníků a dalších částí ulic.

Od 6. dubna začalo s pracemi za hranicemi města směrem na Němčice, z tohoto důvodu bude v příštích týdnech na této silnici platit řada dočasných omezení pro řidiče. Ulice V. K. Jeřábka bude od 16. do 19. dubna neprůjezdná z důvodu pokládky asfaltu.

Řidiči mířící do České Třebové budou jezdit přes Pazuchu a Semanín (6. dubna - 30. září 2020). Cestující autobusem do České Třebové (přes Němčice) budou od 16. dubna chodit na náhradní zastávku k „Botaně". Pro tuto linku bude zastávka u „Zámku" zrušena, stejně jako zastávky „Prokop" a „Invekta". To neplatí pro cestující linkou do Česká Třebové přes Suchou, Pazuchu a Semanín.

V termínu od 16. do 19. dubna bude úplně uzavřena silnice v úseku zámek - Vlkov (k firmě Invekta) z důvodu pokládky asfaltu.

Ve dnech 16. a 17. dubna nebude MHD obsluhovat zastávky Zámek, Okružní, Za Moštěním, Suchá a Pazucha.

Youtube Litomyšl