Vyhledat na webu
zavřít
EN / DE / PL / FR
Vyhledávat na webu
fr pl de en

Ubytování

Apartmán Jen Inn

Apartmán Jen Inn nabízí zcela moderní a unikátní možnost ubytování v samostatné části rodinné vily, která byla dostavěna na jaře roku 2011. Moderní residence, jejíž součástí apartmán je, se nachází nedaleko centra města, jen několik málo minut chůze od zámeckého areálu, klášterních zahrad a dalších litomyšlských památek.

Kapacita:
4 lůžka

Vybavení:
Apartmán nacházející se v přízemní části vily, má samostatný vchod a je vybaven prostornou dvoulůžkovou postelí, moderní kompletně zařízenou kuchyní a koupelnou se sprchovým koutem. Možná je také přistýlka (dvoumístné sofa). Apartmán disponuje prostorem pro posezení, který je vybaven satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi připojením.
Apartmán zahrnuje i bezplatné parkovací místo přímo před domem a prostornou terasu s venkovním posezením a přístupem na zahradu.
Díky kompletnímu kuchyňskému vybavení je toto ubytování vhodné pro vlastní stravování, ale na vyžádání lze zajistit snídani v Antik Hotel Sofia, který sídlí naproti přes ulici, či v nedalekém luxusním hotelu Aplaus popř. v literární kavárně Na Sklípku.

 
vedoucí
Jan Jiříček
adresa
Lidická 1214, Litomyšl 570 01
mobil
+420 776 577 275
e-mail
info@apartmanjeninn.cz
další informace na www.apartmanjeninn.cz
 
Youtube Litomyšl