Vyhledat na webu
zavřít
EN / DE / PL / FR
Vyhledávat na webu
fr pl de en

Starostova odpovědna Odpověď starosty

dne 27. 07. 2010 16:41:52 se dotazoval Martina Nováková

Web města + databáze

Dobrý den, pane starosto.
Na webových stránkách města Litomyšle postrádám databázi např. významných hrobů na hřbitově sv. Anny, či databázi významných osob spojených s městem Litomyšl, informace o Židovském hřbitově a také se velice divím, že není město více hrdé na titul Historické město roku 2000 a nebo na úspěch v soutěži Entente Florale Europe - Kvetoucí sídla Evropy, kde se v roce 2005 velice pěkně umístilo! Na stránkách www.litomysl.cz tyto informace vůbec nejsou uvedeny, ačkoliv jsou podle mého názoru velmi důležité a město by na toto mělo být naopak pyšné...! A vůbec mi celkově stránky přijdou již poněkud zastaralé... Na webu také postrádám vyhledávací "okénko", on-line kameru, aktuální nabídku investičních příležitostí (např. volné plochy v podnikatelské a průmyslové zóně Benátská), informace o počasí apod.
Prosím, zda by tyto nedostatky mohly být napraveny a přeji hezké léto.
S pozdravem
Martina Nováková


Odpověď ze dne 11. 08. 2010 13:48:10:

Vážená paní Nováková,

potěšil mě Váš zájem o webové stránky města Litomyšl. Souhlasím s Vámi, že stránky jsou již zastaralé a časem se staly i nepřehlednými.  Proto pracujeme na nové struktuře stránek a připravujeme také novou grafiku. Na nových stránkách samozřejmě již nebude chybět vyhledávání, které dnes funguje pouze omezeně (například v sekci tiskové zprávy).
Titul Entente Florale byl Litomyšli propůjčen pouze na omezený počet let a teď už se jím pyšnit bohužel nemůžeme. Informaci o této soutěži však naleznete také v sekci tiskové zprávy.

Děkuji Vám za náměty a věřím, že s novými stránkami budete spokojenější. 


Přeji hezké pozdní léto.
Michal Kortyš
starosta města 

 
Youtube Litomyšl