Vyhledat na webu
zavřít
EN / DE / PL / FR
Vyhledávat na webu
fr pl de en

Starostova odpovědna Odpověď starosty

dne 03. 12. 2010 16:09:53 se dotazoval Petra Veselíková

Propagace města II.

Vážený pane starosto.
Děkuji za Vaši odpověď.
S těmi cedulemi a velkoplošnými billboardy mě to velice mrzí. Je to škoda, protože jakýkoliv způsob, i ten sebemenší, který by oslovil případné "pouhé" projíždějící k návštěvě našeho města, by byl přínosem. Napadá mě, zda tedy "díky" Policii v Pardubicích, která Vám hodila klacky pod nohy, nemáte zájem o využití stávajících billboardů v okolí Litomyšle, které v současnosti slouží k vylepování různých velkoplošných plakátů (billboardů), popř. zda nemáte zájem o umístění bannerů nad silnici před vjezdem do města... Nabízí se také pozemek na ulici Havlíčkova, kde by mohlo něco zajímavého, propagujícího naše město, stát. Dále je tu možnost využití pronájmu plochy domu, či plotu podél silnice I/35. Nicméně nechápu, v čem je billboard propagující nabídku města Litomyšle jiný, rozptylující, na rozdíl od stávajících billboardů upozorňujících na různé nadnárodní řetězce, autosalony atd.?!?
Je to velká škoda, ale každopádně věřím, že si i přesto hravě poradíte, protože co se týče této oblasti, pak vím, že Litomyšl "to prostě umí"!
Přeji Vám hodně štěstí do dalších let a přeji hezký advent a také svátky!
S pozdravem
Petra Veselíková, Litomyšl


Odpověď ze dne 10. 12. 2010 11:11:09:

Vážená paní Veselíková,


můžu Vám říci, že mě to mrzí dvojnásob a jsem i naštvaný. Ale správně uvažujete, že "my si nějak poradíme". Už spolupracujeme se soukromými subjekty a věřím, že se brzy dočkáte.


Veselé Vánoce a pohodový nový rok přeje

Michal Kortyš
starosta města

 
Youtube Litomyšl