Vyhledat na webu
zavřít
EN / DE / PL / FR
Vyhledávat na webu
fr pl de en ua

Starostova odpovědna Odpověď starosty

dne 01. 04. 2018 00:03:29 se dotazoval Petr Dvořák

Hobby market

Vážený pane starosto.
Když jsem zjistil, že o nevzhledný a nevyužívaný areál Perštýn konečně projevil zájem investor, který by zde navíc rád vybudoval prodejnu nábytku a zahradní techniky, zajásal jsem. Bohužel v další větě mé nadšení rázem opadlo, to když jsdm zjistil, že Město má na něj další a další požadavky (= hází mu klacky pod nohy). Víte, dost mě to naštvalo a nechápu, co za tím hledáte. Díky Vám bude Perštýn dál dělat Litomyšli ostudu, tak jak je tomu už spoustu let. Když už se zdá, že se konečně pro něj najde využití, jste na radnici proti. Přitom hobby market v Litomyšli chybí (zatímco v Svitavách zřejmě bude brzy stát UniHobby market). Takže my v Litomyšli zase nic, zase si bude muset zajet... Tak to Vám tedy pěkně děkujem.
P. Dvořák


Odpověď ze dne 01. 04. 2018 00:23:27:

Milý pane Dvořáku,
nebuďte naštvaný. Svět přece není jenom špatný. Celý problém je v tom, že bychom úplně nechtěli, aby na kraji Litomyšle vyrostlo něco nehezkého. A proto jsme zadali architektonickou studii, co by, a za jakých podmínek, tam mohlo vyrůst. To snad není špatně, nebo ano?
PS: Navíc není pouze jeden možný zájemce. A navíc není to náš majetek, takže úplně do toho nemůžeme kecat. KKlidný večer Radek K

 
Odběr novinek Youtube Litomyšl