Stiga 14. 10. 2012

FotogalerieOddělení techniky a sportuStiga hokej > Stiga 14. 10. 2012

Ve stejnou minutu, kdy skončily volby, začalo 10. kolo Litomyšlského poháru ve stolním táhlovém hokeji Stiga. Nejdříve společné foto v nových dresech a pak už bylo 13 účastníků rozděleno do 2 základních skupin. Na tuto tradiční loterii, kdy se chyby neodpouštějí, tentokrát tvrdě doplatil Tomáš Halama – ze žebříčkové 3. příčky spadl až na 5. místo a čekala ho skupina útěchy. Své 3. čtvrtfinále při 3. účasti naopak zaslouženě získal Ladislav Cafourek. Z této části turnaje opět postoupili favorité, jen Zdeněk Lopaur ztratil 1 zápas s Jiřím Junkem. V semifinále Patrik Petr porazil Lopyho 3:0, ale Robert Jež potřeboval k vyřazení Michala Boštíka všech 5 zápasů. Ve finále Patrik nezaváhal, 3. příčku vybojoval Michal vítězstvím 3:1, skupinu o 5. místo šťastně vyhrál Jindřich Petr, skupinu o 9. místo s přehledem Tomáš. Průběžné pořadí: 1. Patrik Petr (THC Stiga Elites) 360b., 2. Robert Jež (THC Stiga Svitavy 93) 300, 3. Michal Boštík 277, 4. Zdeněk Lopaur 255, 5. Jindřich Petr 176, 6. Tomáš Halama 138, 7. Jiří Junek 118, 8. Barbora Petrová 84, 9. Dominik Kubík 79, 10. Josef Malý 66 (všichni Stiga HC Benátky) a dalších 11 účastníků. 11. kolo se uskuteční v sobotu 17. 11. od 14 hod. opět v DDM Litomyšl – všichni jste srdečně zváni. V sobotu 23. 10. hrajeme o další body v Českém poháru 2012/2013 – tentokrát v Letovicích, kde turnaj pořádá klub THC Stiga Svitavy 93. Protože to je po Litomyšli nejbližší turnaj seriálu, předpokládáme vysokou účast hráčů našeho klubu a našeho regionu vůbec. Nenechte si to ujít!