Příměstský dramatický a výletový s KARLEM TELECKÝM

Tábory > Příměstský dramatický a výletový s KARLEM TELECKÝM

od 7.7. do 11. 7. 2014

Luxusní zážitky se skvělou bandou lidiček. Všichni jsme se dozvěděli něco o sobě a zjistili jsme, že umíme dobře spoustu věcí. Příjemně jsme se u toho vyblbli.

promo: .. a my už se za okamžik v našem vysílání vydáme na příměstský tábor do Litomyšle kde se děti naučí třeba i to, jak správně mluvit.

ohlášení: Možná v těchto dnech řešíte problém s hlídáním dětí. Když se nemá o děti kdo postarat, řešením mohou být příměstské tábory. Děti se jich účastní v pracovní dny v dopoledních a odpoledních hodinách a večer už pak spí doma. Na dramatický tábor v Litomyšli, který vede Karel Telecký, se vydal i náš redaktor Jiří Štefl.

Poslechněte si celou reportáž Českého rozhlasu

FotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieFotografie