Artechvilka s myšLENKOU 17. 11. 2013

Oddělení estetiky > Artechvilka s myšLENKOU 17. 11. 2013

Akce proběhne v neděli 17. listopadu v budově DDM, v rozsahu 4 hodin, čas začátku bude upřesněn.

Máte příležitost "ochutnávky" z dílny výtvarnice Lenky Feldsteinové z ateliéru V poli kámen nedaleko Příbrami, při které se dotknete sami sebe.

Najděte si chvíle pro tvoření a malování s artefiletickým přístupem. Jde o využívání uměleckých výtvarných prostředků k odhalování a objevování vlastního potenciálu a hranic, o možnosti rozvíjet svoji invenci a využívat ji následně ve vlastním běžném žití i v lidském společenství.

Tato technika vám umožní stát se a býti empatickým k sobě i k druhým, rozpoznávat své kvality a dávat jim jejich hodnoty. Podstatou není být tím nejnadanějším malířem, nýbrž najít v sobě to, co nám bylo dáno, spojit to s radostí a smyslem, mít kresbu jako svoji zálibu.

Prožijte chvilku, kdy jste sami se sebou a nepotřebujete hodnocení druhých, kdy to činíte z radosti a pro potěchu, hledáte si v tom svůj vnitřní klid, své chtění a své hodnoty. Poté vám kresba otevírá nové dveře, nové světy a posiluje vaši sebehodnotu. Vaši nezaměnitelnou, typickou, bohatou, silnou, úžasnou... jen ji objevit, hýčkat a mít.

Cena kurzu je 400 Kč a je nutné se přihlásit do čtvrtka 14. 11. 2013. S sebou si vezměte pohodlné oblečení a svačinku.

FotografieFotografie