Litomysl Participativní rozpočet záložky a sdílení

Pítko na Černou horu

Návrh na umístění pítka na pitnou vodu do lokality Černá hora nebo poblíž. Jelikož je sportovní areál hojně navštěvován nejen rekreačními běžci, sportovci, výletníky, rodinami s dětmi, ale i širokou veřejností, určitě by pítko našlo své příznivce.

Co vám o projektu chce říct jeho autor?

Umístiti pítko na pitnou vodu k prvnímu odpočívadlu (k lavičkám) u kempu na Černé hoře. Jelikož areál Černé hory je hojně navštěvován nejen rekreačními běžci, sportovci, výletníky, rodinami s dětmi, ale i širokou veřejností, určitě by pítko u prvního odpočívadla u kempu našlo své příznivce. Běžci si nemusí s sebou brát lahve s pitím. Výletník na procházce se může osvěžit čerstvou vodou. Rodiny s dětmi, co si zapomněli doma láhev s pitím, jistě rovněž ocení občerstvit se v parném létu vodou, stejně tak jako kterýkoli náhodný kolemjdoucí. Výkop pro vodní potrubí by se vedl z areálu kempu (od vstupní kanceláře), kde by se potrubí napojilo na stávající rozvody vody pro kemp až do prostoru laviček (obrázek 3), kde by pítko bylo umístěno. Délka výkopu by nepřesáhla 20 metrů. Pítko by mělo ladit s designem laviček a mohlo by být buď ukotvené v zemi (obrázek 1), nebo zavěšené (obrázek 2), třeba na dřevěném bloku z materiálu z jakého jsou zhotoveny lavičky. Realizace pítka by se mohla provést v rámci plánované rekonstrukce autokempu.

Navrhovatel: Antonín Hloušek
(V případě vítězství je třeba najít vhodné místo v majetku města s vybudovanou infrastrukturou, aby bylo možné projekt realizovat v navrhovaném rozpočtu - pozn. red)


Kvůli ochraně osobních údajů nezveřejňujeme kontaktní údaje na jednotlivé autory, pokud je chcete oslovit, napište či zavolejte kontaktní osobě - Michele Vojáček, MěÚ Litomyšl, 724 917 054, michele.vojacek@litomysl.cz

Participativní rozpočet

Pítko na Černou horu

obrázek k projektu Pítko na Černou horu


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty