Litomysl Participativní rozpočet záložky a sdílení

Triatlon dětem

Projektem by navrhovatelé rádi zahájili tradici triatlonového dne pro děti od 5 do 16 let. Cílem je inspirovat děti k pohybu a vyvolat v nich zájem o základní sporty – plavání, jízdu na kole a běh, které mohou bez velkých nákladů provozovat běžně se svou rodinou či přáteli.

Co vám o projektu chce říct jeho autor?

PŘEDSTAVENÍ ZÁVODU „TRIATLON DĚTEM“
Rádi bychom v Litomyšli zahájili triatlonový projekt pro děti od 5-16 let s oficiálním názvem Triatlon dětem. První ročník závodu by se konal dne 29. srpna 2020 v prostorách plovárny Litomyšl a v jejím bezprostředním okolí.

Rádi bychom uspořádali každoroční závod pro děti od 5ti do 16ti let, s cílem inspirovat děti k pohybu a vyvolat v nich zájem o základní sporty – plavání, jízdu na kole a běh, které mohou bez velkých nákladů provozovat běžně se svou rodinou či přáteli. V současné době tráví děti až příliš času u telefonu, her či na sociálních sítích – cílem našeho závodu je přilákat děti ven za sportem.

Závod chceme založit ve městě Litomyšl, kde bude mít nadále svůj domov. Jako organizátoři prvního triatlonu v širokém okolí specificky určeného dětem chceme udělat vše proto, abychom tento projekt úspěšně uskutečnili a zařadili ho tak mezi tradiční roční události města Litomyšl. Hlavní organizátor závodu, Pavel Műnster, věnoval většinu svého života tomuto sportu a chtěl by tímto závodem probudit vášeň pro triatlon v dětech různého věku – nikdy není moc brzy ani moc pozdě si tento skvělý sport vyzkoušet.

Triatlon dětem by se lišil od ostatních závodů tím, že by děti startovaly INDIVIDUÁLNĚ, a to ve 30vteřinových intervalech. Každý účastník závodu by byl oceněn medailí – cílem závodu Triatlon dětem 2020 je, aby si každé dítě odneslo radost z účasti a motivaci ke sportu. Veškeré další podrobnosti najdete v přiložených dokumentech. 

Navrhovatelé: Pavel Műnster, Nikol Graville


Kvůli ochraně osobních údajů nezveřejňujeme kontaktní údaje na jednotlivé autory, pokud je chcete oslovit, napište či zavolejte kontaktní osobě - Michele Vojáček, MěÚ Litomyšl, 724 917 054, michele.vojacek@litomysl.cz


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty