Litomysl Participativní rozpočet záložky a sdílení

Pojď to zkusit!

Akce nazvaná Pojď to zkusit! aneb Litomyšl nejen historická a kulturní by měla být interaktivní prezentací sportovních oddílů v Litomyšli a jejím okolí, při které si budou moci návštěvníci jednotlivá sportovní odvětví vyzkoušet na vlastní kůži a zjistit, co je baví.

Co vám o projektu chce říct jeho autor?

Akce nazvaná Pojď to zkusit! aneb Litomyšl nejen historická a kulturní by měla být interaktivní prezentací sportovních oddílů v Litomyšli a jejím okolí, při které si budou moci návštěvníci jednotlivá sportovní odvětví vyzkoušet na vlastní kůži, zasoutěžit si a aktivně prožít celý den. Jedním z hlavních cílů této události by bylo nabídnout rodičům, lépe řečeno, jejich dětem možnost si zahrát a vyzkoušet různé sporty na jednom místě a zjistit tak, který sport by je bavil a chtěli se mu v budoucnu třeba i věnovat. Ano, jednotlivé kluby a oddíly každoročně nabízejí a pořádají „náborové tréninky“ a další podobné akce, například navštěvují základní školy a snaží se oslovit malé sportovce právě tam, ovšem pokud bylo možné představit alespoň většinu sportovních aktivit při jedné příležitosti, mohlo by dojít k většímu zájmu o sport, jak ze strany samotných dětí a jejich rodičů, tak by to mohlo usnadnit práci jednotlivým sportovním organizacím při hledání nových nadějných sportovců. V neposlední řadě by také došlo k rozšíření portfolia akcí, které se v Litomyšli pravidelně pořádají, a to směrem sportovním.

Navrhovatel: Pavel Kovář


Kvůli ochraně osobních údajů nezveřejňujeme kontaktní údaje na jednotlivé autory, pokud je chcete oslovit, napište či zavolejte kontaktní osobě - Michele Vojáček, MěÚ Litomyšl, 724 917 054, michele.vojacek@litomysl.cz

Participativní rozpočet

Pojď to zkusit!

obrázek k projektu Pojď to zkusit!

obrázek k projektu Pojď to zkusit!


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty