Litomysl Městský úřad Litomyšl

Semináře a školení

MAP II - MIDAS - osobnostní rozvoj -Emoční inteligence, sebereflexe a prevence syndromu vyhoření

29. 09. 2021-30. 09. 2021 : Internát Litomyšlské nemocnice, a.s. J. E. Purkyně 919 13.00 - 19.00 9.00 - 17.00

Emoční inteligence, Sebereflexe a Prevence syndromu vyhoření

Emoční a sociální inteligence je probrána v oblastech seberegulace, sebemotivace, empatie a sociální přizpůsobivosti a typologii.
Sebereflexe a prevence syndromu vyhoření, které na sebe obsahově navazují. Cílem je vysvětlit, že dobrý pedagog musí znát dobře i sebe, své potřeby a očekávání (mnohdy nevědomé) a umět pracovat se svojí energií a duševní hygienou. Učitel nemusí odejít ze školy kvůli vyhoření. Stačí se jen naučit jinak (ve svůj prospěch) vnímat svoji práci a role.

Online registrace

Položky formuláře označené hvězdičkou (tučně) je nutné vyplnit.

ulice:  
čp:      
město:
psč:    

Poskytuté osobní údaje jsou využity pro vytvoření prezenční listiny, dle množství zájemců objednání vhodných prostor a zajištění případného občerstvení, ozvučení, tisku materiálů, osvědčení. E-mail a telefon jsou používány pro případné informování účastníků o aktuálním stavu dané akce.
Osobní údaje jsou uchovávány 1 rok po konání akce a následně jsou skartovány.
V rámci Projektu Cestou vzájmeného porozumnění a Místního akčního plánu jsou osobní údaje uchovávány 10 let dle podmínek dotačních titulů.

Odběr pozvánek

Do vaší-emailové schránky Vám přijde zpráva s odkazem pro ověření vaší registrace pro odběr pozvánek. Pokud ověření neprovedete, bude po 24 hodinách registrace zrušena.
V systému pro odběr novinek evidujeme: jméno, e-mail, čas registrace, čas ověření, poznámka k registraci
Systém zaznamenává (loguje) odesílání e-mailů pozvánek: datum a čas odeslání emailu, e-mail, hlavička emailu, text e-mailu. Tyto informace jsou v našem systému uchovávány 1 rok od jejich vzniku.
Zasílání e-mailových pozvánek můžete následně zrušit prostřednictvím odkazu v zasílané pozvánce - veškeré osobní údaje budou okamžitě odstraněny.


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty