Litomysl Městský zpravodaj LILIE

Lilie - co se nevešlo do čísla 6/2017

Českomoravské pomezí v mobilní aplikaci

Oblast podél historické hranice mezi Čechami a Moravou vám blíže představí mobilní aplikace nazvaná „Českomoravské pomezí hraje všemi barvami“. Co všechno v ní najdete? Prezentaci nejvýznamnějších turistických atraktivit regionu, doporučené prohlídky měst Litomyšl, Moravská Třebová, Polička, Svitavy a Vysoké Mýto i tipy na výlety do okolí. Nechybí ani historické časové osy, animované filmy o věhlasných i méně známých osobnostech regionu, řada fotografií, virtuální prohlídky nebo zábavná hra s rozšířenou realitou.

Aplikace plná informací a zábavy je zdarma dostupná na Google Play a v App Store. Po stažení do mobilu či tabletu funguje i v offline režimu, takže při jejím používání doma nebo při výletech Českomoravským pomezím nebudete muset stahovat další data.

Pokud dáváte přednost klasickým tištěným publikacím, můžete si v informačních centrech nebo v internetových obchodech pořídit průvodce „To nej z Českomoravského pomezí“. Reprezentativní publikace z řady VisitBohemia Guide nabízí mapy, plány a doporučené prohlídky měst, tipy pro sport a volný čas, zajímavé výlety na mnoho atraktivních míst regionu i spoustu profesionálních fotografií.

Jiří Zámečník


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty