Litomysl Městský zpravodaj LILIE

Lilie - co se nevešlo do čísla 12/2016

Vánoční soutěž Stratílkův Ježíšek

Vánoce se kvapem blíží a na své zákazníky myslí i v Domě sportu Stratílek – připravili zde pro ně zajímavou vánoční soutěž, ve které je možné vyhrát mnoho hodnotných cen od partnerské firmy NORDBLANC – např. zimní bundy, softshellové bundy, mikiny a trička.

Principem soutěže je nakoupit na e-shopu www.stratilek.cz nebo na kamenných pobočkách v Litomyšli, Hradci Králové nebo Poličce. Za každý nákup v hodnotě nad 490,--Kč získá hlasovací lístek s jednoduchou otázkou, po jejímž správném zodpovězení bude zařazen do slosování. Vyhrává každý, kdo správně odpoví. Samozřejmě je možné nakoupit i vícekrát a zvýšit tak svoje šance na výhru. Otázka se týká historie Domu sportu Stratílek a odkazuje na významné výročí, které příští rok tato renomovaná firma oslaví.

Soutěž probíhá od 15. 11. do 14. 12. 2016, bližší podrobnosti naleznete na stránkách soutěže nebo na facebookovém profilu firmy . Pokud si chcete udělat radost a najít pod vánočním stromečkem kvalitní oblečení NORDBLANC, neváhejte a zapojte se do hry. Čím více nákupů, tím větší šance vyhrát. Zároveň můžete potěšit i své blízké a nakoupit vánoční dárky u Stratílka – nabídka je široká, vybere si každý sportovní nadšenec i profík – na www.stratilek.cz naleznete nejširší sortiment zboží pro cyklistiku, sport a volný čas. Tisíce produktů skladem, 3 kamenné pobočky a doprava již od 54,--Kč.

Veronika Samková Stratílková


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty