Litomysl Městský zpravodaj LILIE

Lilie - co se nevešlo do čísla 11/2016

Víte, jak zníte?

Chtěli byste si zazpívat, ale bojíte se projevit? Chtěli byste slyšet, jak zní vaše duše? Chtěli byste mít svoji písničku, ale nevíte, jak na to?

Tento skupinový, víkendový seminář vám poodkryje nejen vaše skryté překážky nebo bolesti, ale hlavně vaše přednosti. Součástí terapeutického semináře bude rozbor vašeho podvědomí na základě vašeho projevu. Nastavení vaší mysli tak, abyste se nebáli udělat první krok k sobě samému, abyste slyšeli, jak vaše duše zní nejen v přítomném okamžiku a jak může ovlivnit i okolí. Jak lze vyslat energii myšlenkou, zrakem, zvukem.

Dynamické uvolňovací cvičení a seznámení se zvukem, rytmem. Prozpívání jednotlivých energetických center, základy muzikoterapie a teorie harmonizování energetických drah. Zpívání osobního tónu společně s afirmací (akordem z lidského hlasu). Naučíme se improvizovat a zpívat do známých melodií a i předem připravených melodií z vašeho data narození.

Seminářem vás provede terapeutka s dlouholetou praxí, hudební skladatelka, textařka Ladislava Písnička Svobodová, která na tomto víkendu použije své metody – Podvědomí čísel a Melodie čísel (skladby dle data narození). O technické zázemím s profi vybavením se postará profesionální hudebník a zvukař Tomáš Nykl www.otomanstudio.cz, který bude dohlížet na kvalitní záznam vašeho víkendového projevu a případně zodpoví na dotazy, které by vás mohli zajímat ohledně frekvencí a zvuku. www.pisnula.cz: 
dotazy: pisnula@gmail.com nebo na tel: 604 872 003

Termín: 12. - 13. 11. 2016

Místo konání: Centrum Spontanea, Smetanovo náměstí 77, Litomyšl 57001

Chcete-li si rezervovat místo na semináři, kontaktujte prosím Milu Bohunickou na tel. 605 147 812 nebo na e-mailu: milam28@seznam.cz

 

Mila Bohunická


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty