Litomysl Městský zpravodaj LILIE

Lilie - co se nevešlo do čísla 11/2016

Relaxační zvuková koupel a spontánní tanec

V listopadu zavítá do Litomyšle muzikoterapeutka a lektorka spontánního tance Lucie Čapková (www.cestapropojeni.cz ), a to hned dvakrát. 10. listopadu nás pozve k relaxační zvukové koupeli v léčivé energii a tónech přírodních hudebních nástrojů. 23. listopadu pak ke spontánnímu tanci a společnému bubnování.

Pojďme se společně s ní ponořit do zvuků a vibrací hudebních nástrojů původních přírodních národů, které naši předkové používali ke komunikaci a naladění se na vibrace Matky Země a celé Jednoty Vesmíru. Zazní zpěv, australské didgeridoo, tibetské mísy, zvonky, salašnická fujara, buben djembe, šamanský buben, ústní harfa – hudební luk, zvonkohry, gong, dešťová hůl, happy drum, koncovka a jiné přirozeně laděné hudební nástroje. Při tanečním programu se živými zvuky těchto nástrojů necháme vést ke spontánnímu pohybu.

Zvuková koupel je tvořena intuitivně v přítomném okamžiku. Přizpůsobením zvukových vibrací přirozeně laděných hudebních nástrojů dochází k postupné harmonizaci našich energetických center a drah, k posilování imunity a tělesných funkcí.

Na program je potřeba je přihlásit předem. Počet míst je omezen.

Datum a místo konání 10. 11. a 23. 11. vždy od 18 hodin, Centrum Spontanea, Smetanovo náměstí 77

Další informace a rezervace na tel. 605 147 812 nebo na e-mailu milam28@seznam.cz

 

Mila Bohunická


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty