Litomysl Městský zpravodaj LILIE

Lilie - co se nevešlo do čísla 11/2016

Pozvánka na seminář Žena Živa

Pozvánka na seminář Žena Živa

Milé ženy, srdečně vás zveme na další celodenní sebepoznávací prožitkový seminář Žena Živa – Cesta do hlubin své přirozenosti, na téma Sebehodnota a síla ženy. Skrze expresivní, pohybové, imaginační, regresivní, konstelační a relaxační techniky má žena možnost setkat se sama se sebou a se svou podstatou. Objevit své silné a slabé stránky, uvědomit si své potřeby, stanovit své hranice a prožít hlubokou úctu sama k sobě a ke svým rodinným kořenům, jež mají přirozeně za důsledek rozvoj sebehodnoty a vnitřní síly. Seminář proběhne o víkendu na začátku prosince 2016 v Centru Spontanea v Litomyšli.

Lektorky semináře:

Lucie Žilkayová, vystudovala hudebně-dramatický obor na ZSVOŠU ve Zlíně. Prošla výcvikem Ženská cesta - Women's Way u švédské lektorky Ramya Charlotte Norell (Passion of Heart). V posledních letech se účastnila a asistovala v jejích dalších seminářích a kruzích Shakti Delight - ženská sexualita a Woman and Goddess - žena a bohyně. Earth Heart Dance u Åsy Rockberg, Tajemství pánevního dna u Renaty Sahani. Věnuje se zpěvu, tanci, biodynamice, hře na rámcové bubny, ajurvédským lymfatickým masážím horkým olejem, aromaterapii, včelařství a bylinám a organizaci relaxačně-dynamických pobytů pro ženy v ČR i v zahraničí. Je tvůrkyní Ňadrolea (ve spolupráci s Daryzeme.eu) masážního oleje pro ženy.

Hana Simonová je absolventkou magisterského oboru psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Absolvovala půlroční studijní pobyt na University of Groningen v Nizozemském království a půlroční studijní pobyt v Bogotě (Kolumbie) na Universidad Nacional de Colombia. Strávila rok a půl v peruánském amazonském městě Tarapoto, kde zkoumala rituální užívání tradiční domorodé přírodní medicíny, pracovala jako psycholožka a učitelka na Vyšším odborném institutu Blaise Pascal, vyučovala na Univerzitě César Vallejo a působila jako učitelka zpěvu v hudební škole IBP. Od září 2016 pracuje jako školní psycholog v projektu Inkluze na základních školách ve městě Svitavy. Je členkou České společnosti pro analytickou psychologii a frekventantkou psychoterapeutického výcviku v Jungovské psychologii v Brně. V říjnu 2015 započala v Limě (Peru) psychoterapeutický výcvik v Nových rodinných konstelacích. Věnuje se též transpersonální a duchovní psychologii.

Další informace na tel. 605 147 812 nebo na e-mailu milam28@seznam.cz

Mila Bohunická


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty