Litomysl Městský zpravodaj LILIE

Lilie - co se nevešlo do čísla 7/2015

Festival Colour Meeting v Poličce

Multižánrový festival Colour Meeting druhý červencový víkend podvanácté probarví hudbou a divadlem poličský park u Synského rybníka. I letos je cílem pořadatelů představit méně známé a o to zajímavější a poutavější tuzemské i zahraniční interprety a to vše zpříjemnit rodinnou atmosférou.

V pátek 10. července odpoledne zahájí Colour Meeting pouliční klaunská groteska Bomberos na Palackého náměstí. Po přesunu do parku se na hudební scéně můžete těšit například na protřelou dívčí kapelu ZUBY NEHTY, která vloni po dlouhých letech znovu sáhla do strun, tentokrát i s mužem na pódiu. Ostřílení hudební fanoušci pamatují i kapelu Dunaj…ta se vrací v plné síle jako DUNAJSKÁ VLNA. Inu, vypadá to na legendární večírek, který vyladí i kapela POLETÍME? a venezuelští Gypsy Ska Orchestra.

V sobotu 11. července nepolevíme v pátečním tempu, ovšem rádi bychom dopřáli kulturní zážitek také dětem. Příhody kluka Bombarďáka a série divadel pro děti potěší nejen je, jak říká Bombarďák: Folk jů! Českou hudební premiérou ozdobí sobotní odpoledne zpěvačka SAKINA & ROYE MA, z moravské metropole přijedou Bezobratři. Až z druhé strany světa, od protinožců, dorazí Suzie Stapleton. Dobří známí LONGITAL se vrací nejen na Colour Meeting, ale také k akustickému zvuku! A další hvězdou jsou i CLARINET FACTORY, tohle kvarteto vám vyrazí dech…hlavně svými dechy.

A to samozřejmě není všechno. Dobré jídlo, pití, lid i zábava. Přijďte a zažijte to s námi, budeme rádi.

Vše se dozvíte na www.colourmeeting.cz

tz


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty