Litomysl Městský zpravodaj LILIE záložky a sdílení

Lilie - co se nevešlo do čísla 4/2013

Volná místa v mateřince v Lubné. Přijďte k zápisu

Zápis do Mateřské školy Lubná pro školní rok 2013/2014 se uskuteční 15. 5. 2013 v době od 10 do 16 hodin v budově mateřské školy. Zapsat je třeba nejen děti, které nastoupí k docházce od 1. 9. 2013, ale i ty, které budete chtít umístit v průběhu školního roku.

Přineste s sebou doklad o rodném čísle. Máme ještě volná místa. V případě zájmu kontaktujte: Mgr. Irena Rensová, 461 745 180, 723 409 379. Těšíme se na vás i vaše děti.

Mateřská škola je umístěna v přírodním prostředí ve středu obce. V blízkosti se nachází autobusová zastávka. Škola je dvoutřídní, třídy jsou prostorné, děti zde mají dostatek místa pro hry a různé činnosti. K dispozici mají velký výběr hraček a doplňků pro hry, vybavení je přizpůsobeno jejich věku.
U školky je prostorná zahrada vybavená herními prvky, pískovišti a zelení. Okolí je klidné, stranou od hlavní silnice, ideální pro vycházky do lesa, na louku, na hřiště aj. Kromě hlavního cíle, kterým je připravit a vytvořit dětem takové prostředí a podmínky, aby na konci předškolního období byly v rámci svých možností připraveny na další životní etapy a měly vytvořeny základy pro celoživotní učení, dále nabízíme plavecký výcvik, seznámení se základy PC, společné pracovní dílny pro děti a rodiče, kroužky, logopedickou prevenci.

 

Mgr. Irena Rensová


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty