Litomysl Městský zpravodaj LILIE

Lilie - co se nevešlo do čísla 12/2013

LITEX AEROBIC SHOW očima účastnice Lenky Šnajdrové

Sobota 9. listopadu patřila v Městské sportovní hale v Litomyšli již tradiční akci pro milovníky aktivního a zdravého životního stylu - LITEX Aerobic Show. Podívejme se na ni očima jedné z účastnic Lenky Šnajdrové z Mladé Boleslavi.  
Co tam bylo podle mě nejlepšího?
1. Instruktoři
Pawel Oracz (PL), Lenka Velínská, Roman Ondrášek zahájili LITEX AEROBIC SHOW ve velkém stylu. Zaplněná městská sportovní hala se rozhýbala v rychlém rytmu aerobiku. Instruktoři se poté rozdělili a každý předvedl svoji vlastní lekci. S Romanem jsme si zacvičili Total Body (posilovací lekce komplexně formující celou postavu), Pawel naučil cvičící během 40 minut Dance Sensation pěknou taneční choreografii a Lenka Velínská představila rovněž taneční program Cardio Dance.
Velkou energii přinesly lekce Zumby a Zumby Sentao s René Mihalem z Rakouska a Luckou Tvrdoňovou, Janou Uhlířovou a Vilémem Matyášem. Podle počtu židliček na Zumbě Sentao bylo vidět, že na u nás ne moc známou odnož Zumby jsou lidé hodně zvědaví a chtějí si ji vyzkoušet.
Lenka a Roman celou akci uzavírali lekcí Zenga z rodiny Body&Mind. Zenga je novinka spojující pilates, jógu a tanec pro dokonalou balanci svalů a energizaci celého organismu.
2. Módní přehlídka Litex
Známou sportovní značku představily finalistky soutěže Miss Aerobik - štíhlé, ale nikoli vychrtlé dívky se zřejmým sportovním nadáním. A bylo opravdu na co se koukat, oblečení Litex je nejen funkční, ale také slušivé a nápadité.
3. Moderátoři
Miroslav Šimůnek a Ondra Pokorný moderovali celou akci s vtipem a bez sebemenšího zádrhelu. Program měl spád a nikde nevznikala „hluchá“ místa, to svědčí o profesionálním přístupu všech zúčastněných. Přestávky byly vyplněné vystoupením tanečních klubů.
4. Matrix
Skvělé místo v rohu haly, kde se mohl kdokoli nechat ostříhat nebo učesat od milých profesionálních kadeřnic. Já tam byla a výsledkem je nový sestřih.
5. Tombola
Tombola byla opravdu bohatá, výhry krásné i praktické – kosmetika, hodinky, parní hrnec, prací prostředky na sportovní oblečení a mnoho dalšího. A kdo nevyhrál, vůbec nemusel být smutný, protože si odnášel plnou tašku milých dárků od partnerů akce.

LITEX Aerobic Show má stále co nabízet a příští akce už s číslem 7 (12. dubna 2014) bude určitě opět nabitá zajímavým cvičením a zážitky. Nenechte si ji ujít! Já tam určitě pojedu.

Jménem organizátora akce děkujeme za vaši přízeň a přejeme krásné dny plné pohody a radosti, pracovních i osobních úspěchů v roce 2014.

 

Ptal se Karel Jandík


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty