Litomysl Městský zpravodaj LILIE

Lilie - co se nevešlo do čísla 9/2012

Letní tábor BUDISLAV – CIRKUS HUBERTRUS

Budislavské tábory PS M. Sedláčkové Litomyšl pod vedením Bobše a Stáni Coufalových jsou nepozapomenutelným zážitkem po řadu let pro mnoho dětí. Každý tábor má každoročně jiné zaměření. Jeden z letošních se nesl v cirkusovém duchu. Jako každý pravý cirkus měl tábor své opravdové šapitó, zvěřinec, principála Huberta Ruse, účetního Richtika, klauny, vědmu Hildegardu Horkou a spoustu dalších. Nejhlavnějšími aktéry celého cirkusu byly ale především naše děti, které se za 10 dní naučily neuvěřitelné kousky, které nám rodičům ukázaly ve svém veřejném vystoupení.
Program pro děti byl připraven na vysoké úrovni, byl profesionálně propracován do posledního detailu a všichni vedoucí dokázali děti nadchnout pro každou činnost. Cirkusový program byl opravdu pestrý – nejen žonglování, artistická čísla, ale i lanové centrum, jízda na kanoích, fire show, letní kino, aquazorbing, výroba ručního papíru a svíček.
Všem vedoucím, instruktorům, kuchařkám patří náš velký dík, děti byly v těch nejlepších rukou. Některé děti se s táborem loučily se slzami v očích. Něco krásného skončilo, ale již teď se těší na další nevšední zážitky na příštím táboře s novou tématikou.

Za spokojené rodiče

Míkovi, Horáčkovi, Nechvílovi, Sodomkovi, Fajkusovi, Bubnovi a mnoho dalších


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty