Litomysl Městský zpravodaj LILIE

Lilie - co se nevešlo do čísla 6/2011

Poděkování hotelu Aplaus

Dnes jsme se vrátili z nádherného pobytu u vás v Litomyšli z vašeho hotelu Aplaus. Jsme Plzeňáci. Často jsme před rokem 1995 jezdili směr Morava přes město Litomyšl, služebně jako plzeňští Škodováci. I tehdy to zde byla pro nás na cestě občerstvovací stanice.

Musíme neskrytě konstatovat, že dnešní Litomyšl je téměř k nerozeznání. Čistota, upravené domy. Jen trochu mnoho, ne vždy dobrých, občerstvovacích míst, zejména na Smetanově náměstí. Litomyšl nás velice příjemně překvapila při našem pobytu u vás v hotelu Aplaus v době od 21. - 23. května, a to jak čistotou, krásnými parky a zvelebeným zámkem, ale i církevními objekty a zahradami.
Bylo nám našimi dětmi umožněno, abychom se po značném čase zase v tato místa podívali. Dovolujeme si z našeho hlediska a posuzování, vám vyjádřit poděkování za krásné chvíle. Zejména pak příkladnou péči vašeho personálu: recepční Vendule Vodehnalové a z obsluhujícího personálu panu Jakubovi Špačkovi. Jen více takových vstřícných lidí a míst, byť malých městech, v naší krásné zemi.

Jana Fialová a Pavel Dlabal (babi Julča a děda Pavel)


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty