Litomysl Město pro lidi

Ceny města - ZRUŠENO

Srdečně vás zveme na předávání cen města, které se letos uskuteční 6. října a bude trochu jiné. Kromě slavnostního večera na nás totiž také čeká koncert známé kapely minus123minut. Jejich vystoupení bude na programu po předání cen a je míněno jako poděkování všem lidem, kteří pomohli během koronakrize.

Kapela zahraje v Litomyšli pouze za symbolický honorář. Pokud jste v uplynulých měsících pracovali ve zdravotnictví, sociálních službách, šili roušky, pomáhali jako dobrovolníci či jinak přispěli ke zvládnutí krize, přijměte srdečně pozvání od vedení města a dojděte s kolegy či rodinou nejenom na koncert, ale i předávání cen. Vstupné je zdarma, organizátoři se na vás těší ve velkém sále Smetanova domu 6. října od 19 hodin.

A kdo obdrží ceny města? Radní již v červnu rozhodli o tom, že Cenu purkmistra Laška obdrží Yoshinobu Kubota za rozvoj česko-japonského partnerství, Plakety Rady města Litomyšle poputují do rukou Vojtěcha Tomse za jeho snahu při obnově židovského hřbitova a Janě Střasákové jako vzoru v rodinné oblasti, zejména za sladění mateřství s odpovědným podnikáním.

KVŮLI EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI SE PROGRAM RUŠÍ.


datum zveřejnění: 02. 09. 2020
datum aktualizace: 10. 09. 2020
zveřejnil: Bc. Michele Vojáček 

obrázek k aktualitě Ceny města - ZRUŠENO


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty