Litomysl Město pro lidi záložky a sdílení

Nakopněte svoji školu 2020

V pořadí čtvrtý ročník extrémně oblíbeného festivalu Nakopněte svoji školu se uskuteční ve dnech 23. – 25. 2. 2020. Zámecký areál přivítá internetovou televizi DVTV, tentokrát s moderátorkou Danielou Drtinovou. Nejvýznamnějšími hosty jsou marketingový specialista Martin Jaroš nebo novinářka Silvie Lauder.

I přes beznadějně zaplněné účastnické kapacity je stále možnost se akce zúčastnit díky samostatným vstupenkám. Festival se každoročně těší enormnímu zájmu ze strany odborné veřejnosti. Již dva měsíce před samotnou akcí byla všechna místa pro účastníky obsazena, včetně velkého množství náhradníků. Možnost navštívit ty nejatraktivnější části programu tu ale stále je. Samostatné vstupenky lze zakoupit v IC Litomyšl nebo na webu www.nakopnetesvojiskolu.cz, kde naleznete také kompletní program.

Možnosti jsou celkem tři. Za cenu 190,- Kč je vstup na nedělní blok krátkých přednášek, kde vystoupí Martin Jaroš, Silvie Lauder nebo Ondřej Kania. Začínáme 23.2. již ve 14:00. Za stejnou cenu lze pořídit také vstupenku na pondělní rozhovory  DVTV, které začínají 24.2. v 18:00. Pro ty, kteří chtějí opravdu nasát atmosféru akce a dozvědět se co nejvíc, je připravena vstupenka za 1300,-, která se rozsahem blíží plnohodnotné festivalové účasti. Jsou v ní zahrnuty nejen nedělní a pondělní přednáškové bloky ale také rozhovory DVTV, coffee breaky, večerní program, vstup do sálu s vystavovateli a pondělní raut. Podrobnější informace naleznete rovněž na webu akce.

Smyslem festivalu Nakopněte svoji školu je poskytnout ředitelům škol, pedagogům, rodičům i studentům možnost lépe se zorientovat v současných trendech a vztazích, které utvářejí školu 21. století, stejně jako ve způsobech vedení školy budoucnosti.  Je to příležitost potkat nejenom špičky v oboru školství a vzdělávání, ale také řadu inspirativních osobností z oborů příbuzných.  Kromě přednášek mají účastníci na výběr z celkem třiceti workshopů, kde mohou načerpat konkrétní a praktické informace.

Příspěvková organizace Zámecké návrší, které je pořadatelem celé akce naplňuje své poslání udržovat kontinuitu centra kultury a vzdělanosti právě na zámeckém návrší v Litomyšli. Buďte součástí tohoto centra i vy. Těšíme se na společné čerpání inspirace.

Helena Marie Hendrych
Zámecké návrší

datum zveřejnění: 05. 02. 2020
zveřejnil: Bc. Michele Vojáček 

Foto: Tereza Jirkoušková, nakopnetesvojiskolu.cz

obrázek k aktualitě Nakopněte svoji školu 2020

obrázek k aktualitě Nakopněte svoji školu 2020


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty