Litomysl Město pro lidi záložky a sdílení

Vyhráváte rádi? Je čas odevzdat vyplněné hrací karty!

Až do konce prosince můžete odevzdat vaše vyplněné hrací karty v soutěži Lázeňské prameny i v soutěži UNES&CO. za rok 2019. Vyhrát můžete řadu víkendových pobytů, volňásků, nejrůznějších dobrot a slevových poukázek či dokonce tablet nebo mobilní telefon.

Soutěž Lázeňské prameny má pro letošní rok celkem 31 zastavení. Pro zařazení do slosování potřebujete alespoň 5 razítek. Objednáte-li si v daném místě speciální lázeňská nápoj nebo pokrm, získáte razítko do hrací karty. Tu můžete po splnění podmínek zaslat e-mailem na lazneducha@litomysl.cz, poslat poštou nebo osobně přinést na adresu Město Litomyšl, Odbor kultury a cestovního ruchu, Bří Šťastných 1000, Litomyšl. Pokud se do soutěže chcete zapojit až teď, vězte, že hrací karta je součástí Litomyšlských lázeňských novinek, které získáte nejen v infocentru Litomyšl, případně si ji můžete stáhnout u této zprávy.

Další soutěží, která má uzávěrku koncem letošního roku, je UNES&CO. V.I.P. členem Společnosti přátel památek UNESCO se stanete ve chvíli, kdy navštívíte alespoň 3 památky UNESCO v rámci jednoho roku. Můžete si vybrat s českých, ale i slovenských památek UNESCO, případně si je nakombinovat. Vyhrát můžete víkendové pobyty, ale i mobil, tablet a další hodnotné ceny. Soutěž je vyhlášena jako nekonečná – proto vám po přihlášení na www.unesco-czech.cz přijde vždy začátkem roku vaše nová hrací karta a můžete v soutěžení pokračovat.

Kvízová soutěž Česká inspirace – města plná života vás do cestování nenutí. Zde stačí vaše znalosti. Stačí, když na www.ceskainspirace.cz odpovíte na pár kvízových otázek a při troše štěstí můžete vyhrát volňásky do památkových objektů či na akce, víkendové pobyty a řadu dalších cen.

Tak tedy hodně štěstí a díky za zájem o naše krásná města!

Ing. Michaela Severová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu MěÚ Litomyšl

datum zveřejnění: 25. 11. 2019
zveřejnil: Ing. Michaela Severová 

obrázek k aktualitě Vyhráváte rádi? Je čas odevzdat vyplněné hrací karty!


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty