Litomysl Město pro lidi záložky a sdílení

Posunutí uzávěrky Lilie a zvýšení cen inzerce

Po jedenácti letech došlo k úpravě cen za inzerci v Lilii. Od roku 2008 se změnilo mnohé, včetně cen papíru, tisku a poplatku za roznos. Kvůli nárůstu těchto výdajů, které jsou pro letošní rok o zhruba sto tisíc korun vyšší, než tomu bylo v minulých letech, zdražujeme inzerci ve zpravodaji.

Za jeden centimetr čtvereční se cena zvyšuje z 18 na 25 korun bez DPH, zároveň ale zachováváme výhodné formáty se zlevněnou cenou. Inzerce v Lilii bude i nadále dostupná pro širokou vrstvu objednatel a doufáme, že nám svou přízeň zachováte i v příštích letech. I po zdražení je Lilie při nákladu 5000 kusů jedním z nejlevnějších tištěných médií, kterým můžete oslovit své klienty. Reklamní sdělení v Lilii jsou její nedílnou součástí mnoho let a příjmy z nich putují do rozpočtu města.

Se změnou ceníku došlo i k úpravě statutu. Nejvýznamnější novinkou je navrácení termínu uzávěrky Lilie na 21. den v měsíci s výjimkou lednového a červencového vydání. Zpravodaj chceme aktuální, ale s uzávěrkou 23. dne v měsíci nezbývalo dost času na korektury a předtiskovou přípravu. Z těchto důvodů dochází ke změně, redakce tak bude moci dříve pracovat na sazbě a finalizaci zpravodaje, kde každý měsíc vychází přes 60 externích příspěvků. Lilie i tak zůstává zpravodajem s jedním nejpozdějších termínů uzávěrky v okolí.


datum zveřejnění: 03. 05. 2019
datum aktualizace: 07. 06. 2019
zveřejnil: Bc. Michele Vojáček 

obrázek k aktualitě Posunutí uzávěrky Lilie a zvýšení cen inzerce


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty