Litomysl Město pro lidi

Užijte si Litomyšl se slevami a výhodami

Informační centrum na letošní turistickou sezónu připravilo ve spolupráci s řadou zdejších podnikatelů a organizací další vydání oblíbené knížky plné bonusů a slev s názvem „Užijte si Litomyšl“. Jejím cílem je turisty do Litomyšle nejen přilákat, ale také je ve městě udržet více než jeden den.

Proto v rámci bonusové knížky nabízí přes 40 subjektů více než 50 různých slev, bonusů nebo výhodných nabídek.  Majitelé této bonusové knížky mohou slevy či výhody čerpat až do konce roku 2020. Lze tedy předpokládat, že pokud si v letošním roce někdo bonusovou knížku v Litomyšli pořídí a nestihne vyčerpat všechny slevy, vrátí se i příští rok, aby o některé výhody nepřišel.

Malý sešitek o velikosti vizitky 7 x 14 cm obsahuje slevy přehledně seřazené do kategorií: ubytování, stravování, kavárny, vinárny, bary, sport a wellness, specializované prodejny a služby, památky, muzea a galerie. Zájemci o bonusovou knížku naleznou slevy na vstupy do památek jako je litomyšlský zámek, městskou obrazárnu, Portmoneum, zámecké sklepení se sochami O. Zoubka a další. Z ostatních kategorií se mohou návštěvníci města těšit na slevy v restauracích, hotelech a penzionech, zvýhodněný vstup do bazénu, na masáže, výhody v kavárnách, vinárnách a různých místních obchodech a obchůdcích se specializovaným zbožím.

Na rozdíl od jiných podobných slevových akcí nebude brožurka rozdávána zdarma, ale je určena k prodeji. Lze si ji koupit za 50 Kč v některém z prodejních míst, a to v IC na náměstí a  IC u zámku, recepci hotelu Zlatá Hvězda, recepci hotelu Aplaus a chrámu Nalezení sv. Kříže. Poté může po celé dvě sezóny čerpat slevy. V prodeji bude od 1. dubna.

Cílem celého projektu „Užijte si Litomyšl“ je hlavně podpořit cestovní ruch ve městě, místní podnikatele a  další subjekty, aby se zvedla jejich návštěvnost a také aby byli spokojeni návštěvníci, kteří kromě návštěvy krásných litomyšlských památek získají výhody u místních ubytovatelů, restauratérů a prodejců.

Veškeré podrobnosti včetně náhledu knížky na www.uzijtesilitomysl.cz.

Blanka Brýdlová
Informační centrum Litomyšl

datum zveřejnění: 03. 04. 2019
datum aktualizace: 10. 04. 2019
zveřejnil: Bc. Michele Vojáček 

obrázek k aktualitě Užijte si Litomyšl se slevami a výhodami


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty