Litomysl Moderní historické město záložky a sdílení

Máte šanci přihlásit se do Tříkrálové sbírky

Další ročník Tříkrálové sbírky se blíží. Všem, kdo se do sbírky letos zapojí jako koledníci a koordinátoři, a také těm, kdo neváhají a jsou připraveni i letos otevřít třeba i v brzkých sobotních hodinách dveře svých domů a domácností a byť jen drobnou částkou přispět na dobrou věc, děkujeme.

Letošní výtěžek z největší části napomůže k dokončení kompletní výměny oken Jindrovy vily na Dukelské ulici. Objekt slouží jako středisko úlevové péče a ročně jeho služby využije více než 50 rodin z celého Pardubického kraje.

Chcete se letos přidat jako koledníci? Zavolejte nám nebo napište, nejlépe ještě do Vánoc. Koordinátorkou sbírky je paní Marie Šnajdrová,  tel: 732 803 709, email: charita-kancelar@lit.cz. Pomoci lze různými způsoby – stačí si vybrat, který vám nejvíce vyhovuje. Kromě vhození vašeho příspěvku do zapečetěné pokladničky nebo zasláním DMS se totiž také vy sami můžete stát koledníky. Rozhodněte se udělat dobrou věc pro druhé – ať už každý zvlášť, nebo společně se svými dětmi nebo kamarády. Třeba se z toho u vás doma stane tradice! Děkujeme!

Martina Soukupová
Farní charita Litomyšl

datum zveřejnění: 5. 12. 2018
zveřejnil: Bc. Michele Vojáček 

Foto: Martina Soukupová


© 2011 - 2019 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty