Litomysl Moderní historické město záložky a sdílení

Soutěž o nej fotografii z měst České inspirace

Možná jste již zaznamenali, že byla zřízena facebooková skupina „Česká inspirace – města plná života“. Právě v této skupině se v prosinci odehraje velká bitva o nejkrásnější fotografii z měst České inspirace. Jak to celé bude probíhat a co můžete vyhrát? Pravidla jsou jednoduchá. Fotografie můžete zasílat do konce listopadu - podrobněji v příloze.

Pokud si myslíte, že nejkrásnější fotografie z měst České inspirace – tedy z Hradce Králové, Kutné Hory, Chebu, Telče, Třeboně, Poličky, Jindřichova Hradce či Litomyšle se povedla právě vám, pošlete ji na e-mailovou adresu ceskainspirace@litomysl.cz (do velikosti 2 MB). Zasláním fotografie zároveň vyjadřujete souhlas s jejím zveřejněním ve facebookové skupině „Česká inspirace – města plná života“.

Čas máte do konce listopadu letošního roku. V sobotu 1. prosince budou všechny došlé fotografie vyvěšeny ve facebookové skupině a členové budou dávat palce nahoru těm obrázkům, které se jim budou líbit. Majitelům osmi fotografií s největším počtem lajků zašleme stolní kalendář na rok 2019 s názvem „Užijte si města UNESCO a České inspirace“, ve kterém je i řada pozvánek na kulturní akce. Hlasování skončí ve středu 2. ledna 2019.

Ing. Michaela Severová
manažerka svazku obcí Česká inspirace

datum zveřejnění: 17. 11. 2018
zveřejnil: Ing. Michaela Severová 

obrázek k aktualitě Soutěž o nej fotografii z měst České inspirace


© 2011 - 2019 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty