Litomysl Město pro lidi

Lázeňské víkendové pobyty - výzva pro ubytovatele

Zahájení 7. litomyšlské lázeňské sezóny máme zdárně za sebou a věříme, že od té doby vyléčila Litomyšl již pěknou řádku duší. Jsme si jistí, že heslo „na duši je Litomyšl“ platí celoročně, obracíme se tímto na ubytovatele a další podnikatele s žádostí o sestavení či aktualizaci lázeňských víkendových pobytů.

Reedice úspěšného letáku má za cíl motivovat k návštěvě našeho města případné dosud nerozhodnuté lázeňské hosty, ale i ty, kteří do této chvíle o existenci lázní ducha nevědí. Hoteliérům a dalším podnikavým subjektům nabízíme zdarma reklamu v tomto letáku, který bude distribuován především mimo Litomyšl. Plánujeme i anglickou mutaci, a tak se prostřednictvím agentury CzechTourism letáček dostane i do zahraničí. Každý balíček by měl mít lákavý název, krátký emotivní úvod (asi 200 znaků), v heslech popsanou náplň pobytu a fotografii. Důležitá je samozřejmě také cena za balíček, která by měla být garantovaná minimálně do otevření další lázeňské sezóny.  Na hotové víkendové pobyty se můžete podívat na www.lazneducha.cz, případně na vyžádání zašleme pdf již rozebraného letáčku z roku 2013. 

Tehdy se podařilo shromáždit celkem jedenáct víkendových pobytů v Litomyšli. Věříme, že i nabídka pro rok 2019 bude velmi pestrá, zábavná a plná zajímavých bonusů, lázeňských lákadel a překvapení. Přesně to, co potenciálnímu návštěvníkovi může pomoci s léčbou duše a naplní ho novou energií. Svoje nápady, náměty, balíčky a fotografie posílejte nejpozději do konce září 2018 na adresu lazneducha@litomysl.cz.

Ing. Michaela Severová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu

datum zveřejnění: 05. 09. 2018
zveřejnil: Bc. Michele Vojáček 

obrázek k aktualitě Lázeňské víkendové pobyty - výzva pro ubytovatele


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty