Litomysl Město pro lidi

Höschl, Keller a další míří na konferenci do Litomyšle

V zámeckém pivovaru se ve dnech 5. a 7. září uskuteční dvanáctý ročník konference Současnost a perspektiva sociální péče ve společnosti 21. století. Dvoudenní odborné setkání si za dobu konání našlo fanoušky mezi přednášejícími, ale i posluchači.

Letos se můžete zúčastnit například dvou přednášek profesora Cyrila Höschla o zvládání stresu a syndromu vyhoření i o poruše pozornosti a hyperaktivitě. Za řečnický pultík se dále postaví profesor Jan Keller a řada dalších hostů z akademické půdy. Odborná konference se v Litomyšli koná od roku 2006 z popudu tehdejšího starosty Jana Janečka. „Přál si uspořádat setkání sociálních pracovníků, na kterém by si mohli vzájemně předávat zkušenosti a poznatky z praxe. Tehdejší pracovnice odboru školství, sportu a volného času se chopily organizátorské role a v prostorách Evropského školicího centra v Litomyšli vytvořily velice zajímavý model setkávání, přednášek i doprovodného programu, který se s drobnými úpravami drží dodnes,“ vzpomíná na první ročník Milada Nádvorníková, vedoucí Odboru školství a sociální péče MěÚ Litomyšl.

Účastníkem konference Současnost a perspektiva sociální péče ve společnosti 21. století se může stát každý, koho se tato problematika profesně dotýká nebo se o ni zajímá. Přihlašovací formulář najdete na webu.

Bc. Zuzana Adamská 
tiskové oddělení

datum zveřejnění: 01. 08. 2018
zveřejnil: Bc. Michele Vojáček 

obrázek k aktualitě Höschl, Keller a další míří na konferenci do Litomyšle


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty