Litomysl Město pro lidi

Vodovody s.r.o. upozorňují odběratele

Upozorňujeme občany Litomyšle, že v poslední době neznámá osoba telefonovala do domácností a nabádala k zaplacení vodného a stočného. V případě nezaplacení vyhrožovala uzavírkou vody. Nejednalo se o našeho zaměstnance ani osobu pověřenou.

Firma Vodovody s.r.o. vždy zasílá fakturu na vodné a stočné způsobem dohodnutým ve smlouvě o dodávce vody a odvádění odpadních vod – buď do schránky, nebo elektronickou poštou, nikdy není fakturace řešena po telefonu. V případě neuhrazení faktury rozesílá f. Vodovody s.r.o. upomínky o nezaplacení faktury poštou na adresu plátce faktur. Pokud přesto faktura není uhrazena více jak 30 dní po splatnosti, je odeslána poštou doporučeně druhá upomínka, kde je uvedený konkrétní termín, do kdy je možné fakturu uhradit, aby nedošlo k přerušení dodávky vody nebo odvádění odpadních vod.

Číslo bankovního účtu určené pro platby vodného a stočného je uvedené na smlouvách o dodávce vody a odvádění odpadních vod, na každém zaslaném vyúčtování i upomínce a dále je možné jej ověřit na našem webu www.vodovodylitomysl.cz 
Žádáme občany, aby na základě telefonního hovoru nepřeváděli ze svého účtu žádné peníze.

Ing. Lenka Severová
Vodovody s.r.o.

datum zveřejnění: 04. 04. 2018
zveřejnil: Bc. Michele Vojáček 

obrázek k aktualitě Vodovody s.r.o. upozorňují odběratele


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty