Litomysl Město pro lidi záložky a sdílení

První Městský swingový ples v teniskách již 30. září!

Přijměte pozvání na 1. Městský swingový ples v teniskách, který se bude konat v sobotu 30. září v zámecké jízdárně. Kromě parádní muziky vás čeká i výuka swingu, tombola s Made in Litomyšl, dobový fotokoutek tiskárny HRG, představení projektu Elegantní Česko a řada překvapení.

Město Litomyšl bylo před šesti lety vyhlášeno prvními českými lázněmi ducha. Zároveň zde – na rozdíl od ostatních měst v republice – dosud nebyl žádný městský ples. V rámci Zahájení 6. litomyšlské lázeňské sezóny jsme dostávali na Lázeňské tančírně v jízdárně otázky, zda bude možné naučit se swing i během roku. Od této vaší otázky byl již jen malý kousek k projektu Městského swingového plesu – kde jinde než v zámecké jízdárně a jak jinak než v teniskách. Tedy všechno tak trošku s Váchalovskou nadsázkou a jinak než jinde. Hrát bude mladá swingová kapela z Prahy The Mole´s Wing Orchestra a tanči i swing vyučovat bude taneční skupina Swing Busters. Dobové oblečení je vítáno, ale není podmínkou. Důležité je, aby se všichni cítili pohodově. Těšit se můžete i na plesové překvapení.   

Vstupenky ke stolům přímo do jízdárny vás vyjdou na 160 Kč, ke stolům do zámeckého pivovaru na 130 Kč a plánujete-li pouze tančit, máme tu i lístky za 110 Kč tzv. "na stání".

Předprodej vstupenek je v Informačním centru Litomyšl.

Akce se koná v rámci festivalu ArchiMyšl 2017, jehož hlavním cílem je oslavit Světový den architektury.  

 

Ing. Michaela Severová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu MěÚ Litomyšl

datum zveřejnění: 19. 09. 2017
zveřejnil: Ing. Michaela Severová 

obrázek k aktualitě První Městský swingový ples v teniskách již 30. září!


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty