Litomysl Město pro lidi

Pozvánka na druhou povolební besedu s obyvateli

Co se za uplynulých dvanáct měsíců stihlo udělat? Jaké jsou plány města v roce 2017? Plní zastupitelé program, který před dvěma lety při nástupu do funkcí voličům slibovali? Na tyto a mnohé další otázky se stejně jako loni můžete dozvědět odpovědi na besedě s občany s názvem „Dva roky poté a co dál?”

Setkání se letos uskuteční 30. listopadu od 17 hodin v nově opravené zámecké kočárovně v prostorách coworkingového centra a navazuje na akci uspořádanou k prvnímu povolebnímu roku. „Tento způsob komunikace se nám osvědčil. Po loňské besedě, na které občané ukázali, že mají o věci veřejné velký zájem, jsme se rozhodli, že ji zopakujeme. I letos to nehodláme pojmout jako chlubení se, ale jako prezentaci toho, co se nám za uplynulých 12 měsíců povedlo či nepovedlo splnit z našeho programu. Součástí setkání samozřejmě bude i výhled do budoucna a odpovědi na otázky, které tam lidé vznesou. Tímto bych chtěl pozvat širokou veřejnost do kočárovny a doufám, že se nás tam sejde co nejvíce,” říká starosta Radomil Kašpar.

Na jednání budou zástupci vedení radnice i vedoucí odborů městského úřadu. Otázky můžete klást přímo na místě, ale lze je také poslat na e-mailovou adresu michele.vojacek@litomysl.cz. Uzávěrka pro přijímání vašich dotazů je 22. listopadu o půlnoci.

 

.

datum zveřejnění: 07. 11. 2016
datum aktualizace: 23. 11. 2016
zveřejnil: Bc. Michele Vojáček 

obrázek k aktualitě Pozvánka na druhou povolební besedu s obyvateli


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty