Litomysl 750 let Města Litomyšle

Osobnost Pardubického kraje po roce 1989 - hlasujte do 8. listopadu

Anketa Českého rozhlasu Pardubice o "Polistopadovou osobnost Pardubického kraje" vstupuje do druhého, finálového kola. Finalisty jsou: bývalý starosta Litomyšle a krajský radní MIROSLAV BRÝDL, první hejtman Pardubického kraje ROMAN LÍNEK, bývalý poslanec a ministr JOSEF LUX, současný hejtman Pardubického kraje RADKO MARTÍNEK a bývalý primátor Pardubic a senátor JIŘÍ STŘÍTESKÝ.

Hlasovat můžete pomocí formuláře na www.rozhlas.cz/pardubice/osobnost/ nebo prostřednictvím SMS zprávy. SMS zaslaná na telefonní číslo 907 77 04 ve formátu PCE OSOBNOST A přinese hlas Miroslavu Brýdlovi, SMS pro Romana Línka má tvar PCE OSOBNOST B, pro Josefa Luxe posílejte SMS ve tvaru PCE OSOBNOST C, pro Radko Martínka SMS ve tvaru PCE OSOBNOST D a pošlete-li SMS ve tvaru PCE OSOBNOST E, hlasujete pro Jiřího Stříteského. 

Cena jedné SMS je 4 Kč. Službu provozuje ATS Praha.

Vylosovaní hlasující navíc získají dárky a vstupenky na slavnostní vyhlášení výsledků ankety, které se bude konat 12. listopadu na slavnostním galavečeru v hudebním sále pardubické radnice na Pernštýnském náměstí.  

  

Ing. Michaela Severová
tisková mluvčí Města Litomyšl

datum uložení: 27. 10. 2009


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty