Litomysl 750 let Města Litomyšle

Městské bály pro tři sály již první únorovou sobotu!

Unikátní projekt Městské bály pro tři sály je bezesporu vrcholem plesové sezóny v Litomyšli a nejzajímavější únorovou akcí v rámci oslav 750 let povýšení Litomyšle na město. Ve Smetanově domě bude hrát k tanci Junior Band Lanškroun s Jitkou Zelenkovou. V Lidovém domě skupiny Combo 2 a Bekras a v Music Clubu Kotelna Schodiště. Samozřejmostí bude bohatá tombola a zajímavé budou i televizní přenosy mezi jednotlivými sály.

 

 

Městské bály pro tři sály. Tak zní název akce, která bude zlatým hřebem únorového programu oslav 750 let od povýšení Litomyšle na město a zároveň vrcholem litomyšlské plesové sezóny.

V sobotu 7. února od 20.00 zazpívá ve Smetanově domě za doprovodu Junior Bandu Lanškroun Jitka Zelenková. Ve stejnou dobu zahrají v  Lidovém domě k tanci a poslechu skupiny Bekras a Combo, což jistě potěší milovníky dechové hudby. Music Club Kotelna bude patřit "hospodskému rocku" kapely Schodiště (dříve Nahoru po schodišti dolů band).

Na jednu vstupenku bude možné procházet všemi třemi sály. Díky televizní technice a speciální projekci budou moci návštěvníci sledovat, co se děje v dalších dvou sálech. Těšit se můžete na tombolu, která je díky štědrosti litomyšlských firem opravdu bohatá. Ve hře je například LCD televize s úhlopříčkou (94cm), zájezd do Paříže pro 2 osoby, notebook, navigace, jízdní kolo, mobilní telefon, DVD přehrávač, digitální fotoaparát, poukázka v hodnotě 2000 korun, za kterou je možné koupit vstupenky na festival Smetanova Litomyšl a dalších 150 cen.

Vstupenku na Městské bály pro tři sály si můžete zakoupit v Informačním centru na Smetanově náměstí za 100 korun. Jste-li držiteli Výroční karty Litomyšlana, zaplatíte polovinu, tedy 50 korun. Místenku ke stolu do vybraného sálu pořídíte za 100 Kč.

 

 

 

pdf.gif Plakát Městské bály pro tři sály (formát pdf, velikost 92,72 KB)

Prokop Souček
redakce Lilie

datum uložení: 01. 02. 2009


© 2011 - 2020 Město Litomyšl | struktura webu | městské kontakty