Návštěva lanového centra - Olomouc

http://www.lanovecentrum.cz/olomouc/

Lanové centrum Olomouc - 1.5.2019

Dne 1. 5. 2019 jsme jeli v počtu 19 žáků a tří dospělých do lanového centra v Olomouci.

Byl pro nás připravený program, při kterém jsme si mohli vyzkoušet nízké a vysoké lanové překážky. Také jsme si vyzkoušeli týmové hry, které nás moc bavily. Po té si každý zkusil BIGSWING.

Po lanovém centru jsme zašli do obchodního centra, kde jsme měli čas na nákupy a jídlo, a pak jsme jeli domů.

několik málo fotografií z akce .... otevře se v novém okně

K. Klementová, E. Šlégrová ... 9.A

 

 

Lanové centrum Olomouc - 13. 10. 2018

V sobotu 13. 10. 2018 se čtrnáct odvážlivců z osmých a devátých tříd, p. uč. Jakl, p. uč. Buřvalová, školník pan Beránek, paní Majtnerová a pan Leština vydalo na tradiční adrenalinovou zábavu - do lanového centra v Olomouci.

Odjezd byl naplánován z autobusového nádraží v Litomyšli v 8:22 a poté vlakem z České Třebové v 9:01. Po krátkém přesunu (cca 500 m) do centra se účastníci rozhýbali novou hrou a následoval přesun na nízké lanové překážky.

Po skvěle strávené první hodině se celá parta přesunula k trenažéru k oblečení úvazků a naučení se jištění na vysokých lanových překážkách.

Konečně mohli nahoru do osmimetrové výšky. Nejdříve po jednom - na individuální překážky a potom na týmové - tedy spolupráci dvou.

Celý tříhodinový program zakončil efektní Tarzanův skok - ze sloupu o výšce 6 m na laťku vzdálenou 2 m (důležité bylo překonat vlastní strach).

Po programu se "skokani" přesunuli do města na oběd a nákupy a pak už domů - přijeli do Litomyšle v 17:45.

Skvělá sobota.

několik málo fotografií z akce .... otevře se v novém okně

Pavel Jakl