MŮŽETE HLASOVAT PRO NAŠE SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ

MŮŽETE HLASOVAT PRO NAŠE SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ

Srdce s láskou darované je soutěž, kterou pořádá tým Age a jejím cílem je podporovat mezilidské vztahy a spolupráci. Úkolem týmu je vytvořit srdce nebo jiný výrobek a darovat ho někomu, kdo ho potřebuje, či si zaslouží.
Tato možnost zaujala hned tři týmy žáků z naší školy, kteří se rozhodli udělat někomu radost.
Byly to děti z 2. oddělení školní družiny, jež pod vedením paní vychovatelky Sylvy Špinkové vyráběly čokoládové srdce pro kamaráda Tomáška, který trpí svalovou dystrofií.
Dalším týmem byly děti ze 4. oddělení školní družiny, které s paní vychovatelkou Ludmilou Drobnou vytvořily veliké srdce se sušeného pečiva a plodů a darovaly ho lesním zvířátkům. Ve sběru a podpoře zvířátek pokračují i po skončení projektu.
A třetím týmem byla skupinka dětí, které se pravidelně scházejí a navštěvují spolu s paní učitelkou Martinou Míkovou seniory v Domově se zvláštním režimem. Protože vidí těžkou práci tamějších zaměstnanců a jejich vlídné zacházení s babičkami a dědečky, rozhodli se vytvořit srdce andělské, zdobené peříčky, perličkami a hvězdičkami a tři anděly a touto nadílkou vyjádřit obdiv všem zaměstnancům domova. Slavnostní předání doprovodili i kulturním vystoupením.
Všem zúčastněným už nyní práce na projektu přinesla mnoho radosti a hřejivý pocit z vykonaného dobrého skutku, ale jistě by je jako bonus potěšilo i vítězství v soutěži.
S detaily jejich projektů se můžete seznámit přímo na stránkách soutěže, kde jim také můžete dát do 15. 3. 2019 svůj hlas.
Věřte, jen zhlédnutí toho, co děti vytvořily, vám pohladí duši. :)
(viz odkazy v detailu této zprávy).


Srdce pro Tomáška naleznete ZDE.

Andělské srdce naleznete ZDE.

Srdce pro zvířátka naleznete pod názvem Srdce z lásky darované, komupak ho asi dáme? ZDE.

A souhrn výsledků, kde můžete přímo hlasovat je ZDE.


5.2.2019 | Mirka Jirečková

Kalendář

Únor 2020
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1