Třída 1.B

Třídní učitel/ka: Mgr. Daniela Rejmanová


Předvánoční čas v 1.B

6.1.2020 / Daniela Hrdonková / Třídy 1.B

Před Vánoci se toho u nás ve třídě dělo mnoho. Navštívili jsme krásný muzikál Sněhová královna v Ledovém království, v Městské knihovně jsme se dozvěděli, jak vznikají knihy a poprvé jsme si půjčili dětské knížky, vyráběli jsme keramické dárečky pro rodiče, zdobili jsme vánoční stromeček a nechyběla ani návštěva Mikuláše s anděli a čerty. Naši patroni pro nás připravili skvělý program inspirovaný jejich smoothie a my jsme je na oplátku pozvali na naši vánoční besídku.


Předvánoční Praha

6.1.2020 / Daniela Hrdonková / Třídy 1.B

Prvňáčci spolu s některými rodiči jeli na předvánoční výlet do Prahy, kde navštívili Divadlo Spejbla a Hurvínka a prohlédli si vánočně vyzdobenou Prahu. Samotná cesta pro ně byla zážitkem. Jeli autobusem, vlakem i metrem. Nechyběla ani návštěva Mc Donald´s, odkud si všichni odvezli hračky. Ve škole si pak napsali svůj první sloh o tom, co prožili. Výlet si moc užili.


Dopoledne s prarodiči

17.11.2019 / Daniela Hrdonková / Třídy 1.B

Dne 13. 11. jsme slavili Světový den laskavosti. Pozvali jsme babičky a dědečky k nám do třídy a celé dopoledne jsme se o ně starali.
Žáci 1. B pro ně nachystali pohoštění, naučili se písničku, básničku, připravili si hry, které si s prarodiči chtěli zahrát a vyrobili dárečky.


Halloween v 1.B

31.10.2019 / Daniela Hrdonková / Třídy 1.B

Dnes do naší třídy nepřišli žáci, ale strašidla. Povídali jsme si o svátku Halloween, který se slaví v anglicky mluvících zemích. Dělali jsme přehlídku strašidel,vyráběli duchy, četli jsme strašidelné texty, naučili jsme se nová anglická slovíčka, opisovali jsme strašidelná slova a počítali příklady. Děti si přinesly moc pěkné převleky, můžete se o tom přesvědčit v naší fotogalerii.


Říjen v 1.B

30.10.2019 / Daniela Hrdonková / Třídy 1.B

Prvňáčci mají za sebou téměř dva měsíce školy. Ve škole se již orientují, znají se navzájem a každý den jim přináší nové společné zážitky. Kromě toho, že se naučili spoustu nových písmenek, trénují čtení slov, počítají do pěti, pozdraví se v angličtině a poznávají přírodu i okolí (výstava hub, sběr podzimní sklenice, dopravní hřiště), žijí také kulturně.


Počtení 1.B a 8.B

10.9.2019 / Daniela Hrdonková / Třídy 1.B

Prvňáčci mají za sebou první týden školy, ve kterém se seznamovali se svými patrony, kteří je provedli celou školou, chodili s nimi na oběd, ukazovali jim, jak to v naší škole funguje a připravili si pro ně šipkovanou se zábavnými úkoly.


Třídní učitelka: Mgr. Daniela Rejmanová

 

 

KNIHOVNA, DOKOUPENÍ POMŮCEK

V pátek dne 24.1. jdeme místo hodin ČJ do Městské knihovny na čtenářskou dílničku. Odcházíme v 7:45 hod. ze školy. Tašky si děti mohou přinést do třídy před zvoněním. Po návratu budeme mít hodinu matematiky a hudební výchovy.

 

Často s dětmi lepíme, vypotřebovali jsme již všechna tuhá lepidla. Prosím, kupte svému dítěti tuhé lepidlo, které si nechá v lavici.

 

Zeptejte se také dětí, zda jim píše fix na tabulku a mají všechny temperové barvy. (nezapomeňte vše nové podepsat)

 

Děkuji Rejmanová

 

 

Jdeme opět bruslit

V pátek dne 17. ledna jdeme ve stejný čas opět bruslit. Platí stejné informace jako v předešlém týdnu. Vybíráme 15 Kč.

Bruslení

V pátek dne 10.1. jdeme místo Tv bruslit.
S sebou: brusle, rukavice, helmu, vhodné oblečení, svačinu
Odcházíme již v 7:45 hodin – sejdeme se v šatnách a pokud
si chce dát někdo věci do třídy, může přijít před zvoněním.
Kdo by chtěl odvézt své dítě až na stadion (cca v 8:15 hod.),
musí to dát vědět třídní učitelce prostřednictvím lístečku
nebo SMS. Zpět do školy se vrátíme v 10:00, budeme mít
hodinu ČJ a HV.
Z Prahy nám zbylo 14 Kč/žák, proto, kdo se výletu účastnil,
přinese pouze 1Kč. Jinak vybíráme 15 Kč.

Předvánoční týden ve škole

Pondělí – proběhne testování IQ u žáků, kteří se přihlásili

Pondělí, úterý, středa – učíme se dle rozvrhu

Čtvrtek – patroni budou mít pro prvňáčky připravený na první dvě hodiny program, poté s nimi půjdeme společně bruslit (od 10:00 hod.) Vybíráme 15 Kč.

Pátek – První hodinu budeme mít v tělocvičně zábavný výukový program jako dárek od školy zdarma. Poté budeme mít vánoční besídku, kde budeme zpívat koledy, vyzkoušíme si vánoční zvyky, ochutnáme cukroví, které si děti přinesou, předáme si dárečky mezi sebou a s patrony.  Nezapomeňte přinést dárečky nejpozději do čtvrtka.

Zájemci si mohou připravit pěvecké nebo taneční vystoupení nebo hru na nástroj.

Prázdniny – od 23. 12.- 3. 1., do školy jdeme 6.1.2020

Nezapomeňte si s dětmi procvičovat sčítání a odčítání, psaní a čtení (můžete si opakovat texty v pracovním sešitě Učíme se číst, děti dostanou také nakopírované texty k procvičování).

Přeji Vám pohodové prožití svátků vánočních a do nového roku hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

tř. uč. Daniela Rejmanová

 

Předvánoční výlet do Prahy za Spejblem a Hurvínkem

 Ve čtvrtek 12. 12. pojedeme do Prahy, kde navštívíme Divadlo Spejbla a Hurvínka.

 Sejdeme se v 5:55 hodin na autobusovém nádraží v Litomyšli, autobus do Čes. Třebové odjíždí v 6:04hod.a odtud budeme pokračovat rychlíkem do Prahy.

 

Představení Vánoce u Spejblů začíná v 10,00 hod.,do divadla v Dejvicích pojedeme metrem. Po divadle si prohlédneme předvánočně vyzdobenou Prahu.Procházkou půjdeme přes Pražský hrad, Nerudovkou dolů na Malou Stranu a odpočineme si vMc Donaldu, kde si děti mohou něco koupit, ale zároveň si zde u stolu mohou sníst svoji svačinu, pohodlně si sednout, zajít na toaletu a odpočinout si. Přes Karlův most dojdeme na Staroměstské náměstí.  Prohlédneme siPražský orloj. vánoční strom, betlém a zvířátka.

 

Domů se budeme vracet vlakem v 15.58 do České Třebové. Do Litomyšle přijedeme  v 18,40 hod opět na autobus. nádraží.

 Dohlédněte prosím, aby děti měly teplé oblečení a pohodlné pevné zimní boty. S sebou potřebují do batůžkuna záda svačinu, pití na celý den a kapesné dle vašeho uvážení.

 

Vybíráme 250 Kč./ vstupenka do divadla, jízdenky na autobus a na vlak/

 

ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY

 

Srdečně Vás zvemena akci Česko zpívá koledy, do které se naše škola letos zapojila. Pojďme si společně zazpívat v jednu chvíli stejné koledy a prožít příjemný adventní čas.

 

Sejdeme se ve středu dne 11. prosince v 18:00 hodin před ZŠ U Školek.
Budeme rádi, když se k nám přidáte.

 

 

Informace k prvnímu prosincovému týdnu

Do konce týdne vybíráme 30 Kč za keramiku.

V úterý dne 3. 12. je pro děti připraven preventivní program Tajuplný ostrov. S kolektivem třídy budou pracovat lektoři z pedagogicko-psychologické poradny. Program bude probíhat v naší třídě
1.-3. hodinu. Poslední hodinu budeme mít prvouku.

KERAMIKA

Ve čtvrtek dne 28.11. půjdeme do 3.ZŠ na keramickou dílnu. Děti si vyrobí dáreček na Vánoce, následně si přinesou krabici, vánoční obal a tajný dárek si ve třídě zabalíme, poté si ho děti odnesou domů. V pondělí 2.12. budeme výrobek glazurovat. Cenu zatím nevíme, ale bude to do 50 Kč. Peníze budeme vybírat zpětně.

 

FOTOGRAFIE RODINY

V prvouce si povídáme o rodině, v pondělí 25.11. bychom při Pč vytvořili koláž své rodiny a následně si popovídáme o tom, kdo je na fotografiích a ukážeme svou rodinu spolužákům. 

Prosím Vás tedy, abyste černobíle (budeme je barevně dotvářet) vytiskli fotografie, kde se nachází žák a jeho rodina, stačí max. 6ks. Kdo nemá příležitost fotografie vytisknout, může poslat na flashce nebo poslat na můj e-mail rejmanova@skoluskol.cz. Pokud máte vyvolané fotografie, můžete je poslat, já je okopíruji a vrátím. Učiňte tak prosím do pátku, abychom mohli s fotografiemi v pondělí pracovat.

Děkuji Rejmanová

 

KNIHOVNA, MUZIKÁL

Dne 20.11. navštívíme knihovnu v naší škole. Kdo přinesl vyplněnou přihlášku, dostane kartičku a může si začít zdarma půjčovat knihy.

Dne 21.11. jdeme v 10:00 hod. do Smetanova domu na muzikál Sněhová královna v ledovém království. Vybíráme 40 Kč.

 

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Dne 21.11. se konají individuální konzultace, kdy se sejde třídní učitelka s rodiči a mohou přijít i žáci. Kdo chce přijít prokonzultovat prospěch a chování svého dítěte, zamluví si čas, čímž předcházíme dlouhému čekání. Schůzka trvá maximálně 10 minut. 

Zde je odkaz na stránku, kde si vyberete svůj čas: https://doodle.com/poll/k7zs2e2ryhufv9b2

Po rozkliknutí odkazu napíšete do kolonky ENTER YOUR NAME jméno Vašeho dítěte, zakliknete konkrétní čas a nezapomeňte kliknout na políčko pod tabulkou - SEND. Tím se Váš čas uloží. Po zamluvení času Vám ho napíšu do notýsku na známky.

Děkuji Rejmanová

 

 

LASKAVEC

Dne 13.11. se účastníme akce Jsem laskavec a s žáky jsme se rozhodli, že do naší třídy pozveme babičky a dědečky. Děti jim připraví pohoštění, program a provedou je po škole. Akce začíná v 10:00 v 1.B a končí v 11:30 hod

Prosím, napište mi do zpráviček, zda se prarodiče akce zúčastní, abychom mohli připravit odpovídající program a pohoštění.

Děkuji Rejmanová

 

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Ve dnech 29.10. a 30.10. mají žáci podzimní prázdniny. Uvidíme se tedy až ve čtvrtek 31.10. Jelikož se v anglicky mluvících zemích v tento den slaví svátek Halloween a my se učíme angličtinu, budeme se mu věnovat napříč všemi předměty. Kdo chce, může přijít v masce nebo si přinést nějakou rekvizitu.

 

Prosím, o prázdninách nezanedbávejte čtení. Opakujte si slova a věty v pracovním sešitě Učíme se číst do strany 25 a v učebnici do strany 14.

 

Děkuji a přeji hezké podzimní dny

 

SMOOTHIE

 

Naši patroni vymysleli skvělý projekt „Nebůůůůď smutný, dej si smoothie!“ Chtějí zpracovat neochucená mléka, která chodí jednou za 14 dní do školy a některé děti je nechtějí pít. Ve dnech, kdy je mléko do školy rozváženo, si otevírají stánek, ve kterém nabízejí několik druhů mléčných a zdravých smoothie. Zájemci si přinesou svoji krabičku mléka, vyberou si příchuť, popřípadě si ho doplní dalšími surovinami a proškolený tým jim umixuje lahodné smoothie. Smoothie se nalévá do hrnků, které si zájemci donesou, nebo do recyklovatelných kelímků.

 

Cena jednoho smoothie je do 10 Kč.

 

 

Praha

Ve čtvrtek dne 12.12. pojedeme do Prahy na divadlo Spejbla a Hurvínka.

Pokud chtějí jet rodiče s námi, prosím o nahlášení třídní učitelce.

 

Trička

Děti si mohou objednat trička s logem školy. Velikost jsme dětem již zkoušeli. Cena: 140,-Kč.

Prosím vyplňte papír, který mají děti v průhledné obálce, zda si tričko chcete objednat.

 

Den otevřených dveří

V sobotu dne 19.10. přijdou děti do školy v 8:45 hodin. V 9:00 začíná výuka. Budeme mít 2 hodiny Čj, M (aktovku s učením a penálem s sebou). Výuka bude končit v 10:50 hod. Náhradní volno za tento den nebude. 

 

Zavařovací sklenice

Ve čtvrtek půjdeme do přírody sbírat přírodniny, děti si přinesou podepsanou zavařovací sklenici ("zavaříme" si podzimní sklenici).

Výběr peněz

Zpětně vybíráme 10,-Kč za navštívenou výstavu hub.

Dne 15.10. jdeme do Smetanova domu na divadlo Maxipes Fík, vybíráme 40,- Kč.

Koupili jsme dětem pomůcky do matematiky a českého jazyka, budou je používat během celého prvního stupně. Každý dostane svou pomůcku. vybíráme 20,-Kč.

Shrnutí rodičovských schůzek

Prosím, ořezávejte každý den s dětmi doma pastelky a tužky. V hodinách nás ořezávání zdržuje. Děkuji

Každý den s dětmi procvičujte čtení, pokud mají za úkol číst, podepište, zda opravdu četli. (Čteme po hláskách a poté řekneme naráz celé slovo.)

Při psaní domácích úkolů dbejte na správné sezení a držení tužky.

Dne 21.11. budou probíhat individuální konzultace, sledujte stránky naší třídy, vložím sem odkaz na přihlašování.

Děti by měly chodit do třídy až v 7:45 se zazvoněním. Trénujte je v samostatnosti a nechte je, ať do třídy dojdou sami.

Před Vánoci pojedeme do Prahy na divadlo Spejbla a Hurvínka. Rodiče mohou jet s námi, konkrétní termín upřesníme. 

Budeme chodit bruslit, prosím, sežeňte dětem brusle.

Úkoly, které děti dostanou nosí vždy následující den, i když daný předmět nemají v rozvrhu.

Úrazy ohlašujte ihned.

Ve škole jsou zakázané nápoje s kofeinem a energetické nápoje.

Den otevřených dveří

V sobotu dne 19.října 2019 pořádáme Den otevřených dveří. Od 9:00 do 11:00 se můžete (ale nemusíte) přijít podívat do výuky. Pro žáky je vyučování povinné. Budeme mít hodinu matematiky a českého jazyka. Vyučování začíná v 9:00 hod. Poté se od 11:00 do 14:00 budou konat komentované prohlídky školy. 

Plavání

Od 18. března do 15. dubna budeme chodit každou středu plavat. 1 lekce bude stát 80,-Kč, celkem půjdeme 5 krát. Děti dostanou nové rozvrhy, kdy ve středu bude trvat vyučování do 12:35 a v ostatní dny budeme končit v 11:40 hod.

 

Týden knihoven a výstava hub

Dne 2.10. půjdeme na program od knihovny, který se váže k dětské knize. Učíme se první a poslední hodinu (budeme mít matematiku a angličtinu).

Dne 3.10. půjdeme v rámci prvouky na výstavu hub. Vybíráme 10 Kč.

Rodičovská schůzka

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na rodičovskou schůzku, která se koná dne 1. října v 16:15 hod. ve třídě 1.B. V 17:00 proběhne schůzka s paní ředitelkou v nově otevřené aule, 3.patro.

 

Fotografie v novinách

Dne 18.9. bude v prodeji Svitavský deník s fotografií naší třídy.

Fotografie

Od pondělí si můžete vyzvedávat a platit objednané fotografie. Společná - 30,-Kč, žák v lavici 20,-Kč.

 

 

Vážení rodiče,

 

zasílám některé informace dopředu, tak abyste si je mohli zařadit do plánu.

 

 Ve čtvrtek 12.září v 8:30 hod. přijede děti fotografovat redaktor Svitavského deníku. Fotografie budou zveřejněny ve Svitavském deníku dne 18.září.

 

1.října  v 16:00 hod. bude v naší třídě  úvodní rodičovská schůzka.

 

Ve čtvrtek 3.října proběhne ve škole sběr starého papíru

 

19.října je plánovaný od 9:00 do 11:00 Den otevřených dveří naší školy

 

21.listopadu  konzultace žák – rodič - učitel

 

Plavecký výcvik je plánován v březnu od 18.3. – celkem 5 lekcí, vždy ve středu

 

                                                    

 

Katalogy knížek
Knížky z katalogů, které děti dostaly a budou dostávat, si můžete objednávat prostřednictvím objednávkového listu vzadu. Vyplněný ho předejte třídní učitelce. 

Pomůcky
Pokud se dětem vejdou do penálu progressa, prosím, vložte jim je tam. Folie, tabulku s fixem a malé obálky s vystříhanými tvary si budou děti nechávat v lavici. Velké obálky ať nosí v aktovce.

Pozor na správné sezení a úchop tužky!

Při vypracovávání úkolů dbejte na správné sezení a úchop pera, ať si děti navyknout. 
Správné držení těla:https://www.agatinsvet.cz/jak-spravne-sedet-nejen-ve-skole/

Správný úchop tužky: http://www.prodys.cz/spravny-uchop

 

Jak to u nás probíhalo 3.9.

Dnes jsme si s žáky povídali o pravidlech, která platí u nás ve škole a ve třídě. Osmáci vzali žáky na prohlídku školy a o přestávkách si s nimi hráli. V průběhu dne jsme se také fotili, ukazovali si suvenýry z prázdnin a hráli jsme seznamovací hry. Na závěr jsme uvolňovali ruku na interaktivní tabuli a do sešitu (viz. sešit volné cviky) a zkoušeli si správné držení tužky. Domácí úkol jsme dnes zadat nestihli.

 

Hola, hola, škola volá!

Těším se na Vás dne 2. září v 8:00 ve třídě 1.B.

Pro jistotu sem vkládám seznam pomůcek a informace, které jste dostali na červnovém setkání.

INFORMACE KE ŠKOLNÍMU ROKU

 • Škola začíná 2. září 2019.

Děti přijdou bez aktovky s rodiči do třídy, kde si je rozeberou patroni a půjdeme společně na slavnostní zahájení před budovu školy, kde se bude konat jmenovité přivítání prvňáčků.  V prvním týdnu bude výuka zkrácená.

Vrátíme se do třídy, rodiče dostanou lísteček s informacemi k prvnímu týdnu školy a poté odcházejí domů nebo do školní družinky.

Pokud bude dítě po vyučování odcházet samo, je nutné písemné potvrzení od rodičů. Pokud jde do družinky, po výuce si ho přebírá paní vychovatelka.

Do tříd se může chodit od 7:45 hodin se zvoněním, výuka začíná v 8:00.

V prvním týdnu dětem se vším pomáhají patroni (přestávky, družina, šatna, orientace ve škole,….).

 • Jídelna

Vyplnit přihlášku, i když dítě nebude využívat stravování v jídelně.

Zajištění čipu na oběd, možnost blokování toho, co si děti nemají kupovat (kancelář jídelny v patře).

 • Informace – kontakty v notýsku nebo na webu školy (dávám i své osobní číslo), děti budou mít založený sešit na zprávy pro rodiče a také budou všechny důležité informace na stránkách naší školy http://www.litomysl.cz/2zs/ ve složce třídy
 • Omlouvání – do 48 hodin telefonicky/SMS/e-mail poté zapsat písemně do notýsku

Jednodenní a dvoudenní absenci předem omlouvejte třídní učitelce, vícedenní u vedení školy (formulář na webu).

Domluvte se s třídní učitelkou, kdy si přijdete pro úkoly. Je lepší dodělávat doma postupně, než vše najednou.

 • Svačinky – ovoce do škol 1x za 14 dní, svačíme 1. přestávku
 • Kroužky – nabídku dostanete v září, platí se 100Kč/měsíc
 • Plavání – 5 lekcí (1 lekce 60 Kč), ve 3. a 4. třídě budou mít 10 lekcí zdarma
 • Kapesníčky – vybíráme 1 balení na pololetí
 • Šatna – dvojice/1skříňka/kladka+3 klíče – domluvit se a nahlásit dvojici 2. září
 • Pomůcky (viz. papír s pomůckami)
 • Čtení – Genetická metoda (dítě nejprve hláskuje a poté řekne celé slovo naráz
  O-K-N-O         okno) Slova se zapisují hůlkovým písmem a psací podoba se přidává až později. O tom, jak s dítětem číst budete poučeni a průběžně budete informováni. Je dobré s tím seznámit např. i prarodiče, aby dítě nenutili slabikovat.

 

Přeji Vám, aby Vaše děti byly ve škole spokojené a těším se na naši spolupráci.

 

CO SI PŘIPRAVIT DO 1. TŘÍDY

 

Seznam pomůcek, které dětem zajistí a uhradí škola:

temperové barvy

modelína

tekuté lepidlo Herkules

voskovky

tuš černá ve skle

klovatina

suché pastely

fixy

pracovní sešity a učebnice

papíry na Vv a Pč (náčrtníky, čtvrtky, barevné papíry, zvlněná lepenka, krepový papír…)

tužka č.2 – 3 kusy

gumovací pero

guma na papír

lihové fixy

tabulka na psaní (fix a hadřík)

Seznam pomůcek, které dětem zajistí a uhradí Naše škola v Litomyšli, z. s. (spolek rodičů naší školy)

pastelky trojhranné

Seznam pomůcek, které zajistí a nakoupí škola se slevou, ale uhradí rodiče:

sešity

lepidlo v tubě (tuhé)

vodové barvy

progressa

fólie na psaní – 2 velké a 2 malé

kelímek na vodu

podložka na modelínu

štětec kulatý č. 6 a 8, štětec plochý č. 14, 8

paleta malířská plastová

velké obálky s drukem na třídění sešitů dle předmětů - 5 kusů(slouží místo těžkých desek na sešity a děti si třídí sešity na předměty dle barev)

malé průhledné obálky s drukem -5 kusů (na čísla, geometrické tvary a jiné pomůcky do matematiky)

košíček do lavice na malé obálky a pomůcky

Seznam pomůcek, které dětem zajistí rodiče:

ubrus na lavici

ubrousek na svačinu

obaly na malé sešity, pracovní sešity a učebnice – kupte až v září (dle rozměrů sešitů)

nůžky s kulatou špičkou

hadřík na otírání štětců

zástěrku/starší košili nebo delší triko

cvičební úbor v sáčku

přezůvky

kufřík na pomůcky

klíčenku, kladku a 3 klíčky ke skříňce (domlouvá se dvojice dětí)

papírové kapesníky – 1 balení na půl roku

Jdeme opět bruslit

V pátek dne 17. ledna jdeme ve stejný čas opět bruslit. Platí stejné informace jako v předešlém týdnu. Vybíráme 15 Kč.

Jdeme opět bruslit

V pátek dne 17. ledna jdeme ve stejný čas opět bruslit. Platí stejné informace jako v předešlém týdnu. Vybíráme 15 Kč.

Jdeme opět bruslit

V pátek dne 17. ledna jdeme ve stejný čas opět bruslit. Platí stejné informace jako v předešlém týdnu. Vybíráme 15 Kč.

Jdeme opět bruslit

V pátek dne 17. ledna jdeme ve stejný čas opět bruslit. Platí stejné informace jako v předešlém týdnu. Vybíráme 15 Kč.

Jdeme opět bruslit

V pátek dne 17. ledna jdeme ve stejný čas opět bruslit. Platí stejné informace jako v předešlém týdnu. Vybíráme 15 Kč.

Jdeme opět bruslit

V pátek dne 17. ledna jdeme ve stejný čas opět bruslit. Platí stejné informace jako v předešlém týdnu. Vybíráme 15 Kč.

Jdeme opět bruslit

V pátek dne 17. ledna jdeme ve stejný čas opět bruslit. Platí stejné informace jako v předešlém týdnu. Vybíráme 15 Kč.

Jdeme opět bruslit

V pátek dne 17. ledna jdeme ve stejný čas opět bruslit. Platí stejné informace jako v předešlém týdnu. Vybíráme 15 Kč.

 


Kalendář

Leden 2020
Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2