OČIMA ABSOLVENTA - BARBORA HORÁČKOVÁ

OČIMA ABSOLVENTA - BARBORA HORÁČKOVÁ

První, kdo s námi zavzpomínal na studium na naší škole, je Barča Horáčková, která dnes studuje grafický design v Anglii.


Z ČERVENÉ PŘES SŠ AŽ NA VYSOKOU DO ANGLIE...

Tato základní škola má nejen obrovský vliv na to, co umím, ale především na to, jak na věci v životě pohlížím a kdo jsem. Za to vše vděčím neskutečnému učitelskému sboru, plnému inspirujících lidí, a spoustě možností, které tato škola nabízí.

“Červená” základka není jenom základní škola, jak by někteří čekali. Je to neuvěřitelné místo, kde jsme se mohli jako děti samovolně rozvíjet a inspirující učitelé a především skvělá paní ředitelka nám vždy pomohla najít cestu a podporovala v nás v tom, v čem jsme byli dobří. Sama jsem základní školu měnila, protože tenhle čas v našem životě, kdy se rozvíjíme, je jeden z těch nejdůležitějších. Přejít na II. ZŠ U Školek bylo, jak teď s rodiči vzpomínáme, jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělala.

Díky této základní škole jsem měla spoustu možností a vyzkoušela si tak působení ve školním časopise a televizi, a tak jsem se dostala například na sjezd školních televizí, kde jsem již ve svých patnácti letech dělala rozhovor s generálním ředitelem České televize. Příležitost zúčastnit se soutěže Prezentiáda mi otevřela nové možnosti. Množství zkušeností, které mi tato soutěž dala, se nedá ani popsat. Kdyby nás tenkrát paní ředitelka do soutěže nenalákala, rozhodně bych teď nebyla pátá nejlepší prezentující z celého prvního ročníku své univerzity v Anglii, kde teď studuji Digitální Marketing. Základka v podstatě odstartovala všechno. Díky všem těm zkušenostem, které jsem zde načerpala, jsem začala studovat Grafický Design a následně se přestěhovala do Anglie, kde opět čerpám ze zkušeností, které mi tato škola dala. 25.1.2019 | Mirka Jirečková

Kalendář

Říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31