Hýbeme se s hudbou

Hýbeme se s hudbou rozvrh

pondělí 14.30 - 15.30 - děti z MŠ - pohybová a taneční průprava - tělocvična 

úterý 13 - 14 - děti z 1. a 2. třídy - pohybová a taneční průprava - aula

čtvrtek - 13.30. - 14.30 - 3. - 9.třída - nácvik muzikálu s divadelním kroužkem - aula


Krtkův svět

2.5.2022 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

V sobotu 30.4. se děti z kroužku Hýbeme se s hudbou zúčastnily Čarodějnické show v Krtkově světě v Měcholupech u Prahy. Celou sobotu si báječně užily a vystoupení se jim moc povedlo.


Zahájení Matějské pouti

23.2.2020 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

V sobotu ráno se naše tanečnice vydaly do Prahy, aby svým tanečním vystoupením otevřely brány Matějské pouti. Počasí nám přálo, sluníčko hřálo a svítilo a vystoupení se holčičkám moc povedlo. Za odměnu dostaly VIP lístky na atrakce. Užily jsme si zábavu na autíčkách, ve strašidelném hradě, na ruském kole, na lochnesce,.. A jaký by to byl výlet, kdyby se nenavštívil Mc Donald. Matějskou pouť letos ještě navštívíme 23.března.


Stříbrné vánoční vystoupení v Praze

16.12.2019 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Již počtvrté se děti z kroužku Hýbeme se s hudbou zúčastnily oblíbeného veletrhu Stříbrné vánoční dny v Praze- Letňanech. Sváteční atmosféru veletrhu dokresluje bohatý doprovodný program, který pořádá Charita dětem. Naše děti spolu s dalšími vzácnými hosty byly součástí tohoto krásného projektu. Menší děti pobavil Václav Upír Krejčí, větším se líbila ohnivá show Petra Dragona Kozáka. Celou rodinu roztančila italská legenda Drupi a Davide Mattioli s největšími hity.


Adventní vystoupení v Brně

16.12.2019 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Tradičně se děti z kroužku Hýbeme se s hudbou účastní vánočního vystoupení Dejme šanci dětem. Spolu s dětmi z dětských domovů jsme vystupovali na vánočních trzích na brněnském Výstavišti. Vystoupení se dětem moc povedlo.


Cvičení s maminkami

8.5.2019 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

K měsíci květnu patří svátek všech maminek Den matek. Děti z kroužku Hýbeme se s hudbou si s maminkami společně zacvičily, zatancovaly, zahrály pohybové hry. Na závěr jim ukázaly, co se tento rok naučily.


Matějská pouť

1.4.2019 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Matějská pouť - nádherné slunečné počasí, super atrakce, úžasné vystoupení na pódiu, kde chvíli po nás vystupoval Michal David, youtuberka Mína a další slavné osobnosti. Dnešní den byl prostě za odměnu.


Hýbeme se s hudbou

16.12.2018 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Vánoční období je časem dobrých skutků. A jaký dobrý skutek je ten nejlepší a nic nás nestojí? Přece radost a úsměv. Jsem moc ráda, že tanečnice z kroužku Hýbeme se s hudbou rozdávaly radost a úsměv hned dvakrát. V pátek vykouzlily úsměv na tváři pracovníkům Farní charity Litomyšl. V sobotu se vydaly do Prahy, aby podpořily talentované děti z dětských domovů na akci Dejme dětem šanci. Obě vystoupení se jim moc povedla.


Matějská pouť

19.3.2018 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Dnes děti z kroužku Hýbeme se s hudbou za odměnu navštívily Matějskou pouť. I přes mrazivé počasí si děti atrakce i vystoupení moc užily. Velký dík patří maminkám, které s námi jely, za jejich pomoc a ochotu.


Adventní vystoupení v Olomouci

17.12.2017 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Na stříbrnou sobotu se děti vydaly tancovat na vánoční trhy do Olomouce. Akce s názvem Dejme šanci dětem podporuje děti z dětských domovů, rozvíjí jejich talent a vlohy, hledá finanční prostředky na jejich další vzdělávání. Naše děti mají šťastný domov, rodinu, ale jsem ráda, že můžeme společně tancovat na jednom pódiu a být součástí této charitativní akce. Vystoupení se dětem moc povedla a užily jsme si společně krásnou adventní sobotu. Velikánský dík patří maminkám, které s námi jely.


Hýbeme se s hudbou- adventní vystoupení v Praze

10.12.2017 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Již podruhé jsme se mohly zúčastnit vánočního vystoupení na charitativní akci Děti dětem v Praze - Letňanech. Tentokrát na vystoupení odjela skupinka nejstarších holčiček. Vystoupení se jim moc povedlo a slova chvály od diváků nás potěšila. Po vystoupení jsme se přemístily na hotel a ještě jsme se prošly vánočně vyzdobenou Prahou. Dnes jsme se probudily do slunečného dne, podívaly se do hračkárny Hamleys, koupily si na cestu dobrůtku v McDonaldu a plné zážitků se těšily domů. Byl to krásný adventní víkend a už se těšíme na příští sobotu do Olomouce.


Hýbeme se s hudbou za Sokolovnou

30.5.2017 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

V sobotu 27.5. děti z kroužku Hýbeme se s hudbou roztančily Sportovní areál za Sokolovnou, kde se konal Indiánský dětský den. V minulých letech jsme naším vystoupením přivolali déšť, ale letos nám po celou dobu svítilo sluníčko. Pro děti to bylo poslední vystoupení v tomto školním roce.
Dětem i rodičům přeji krásné léto a budu se moc těšit v září.


Hýbeme se na Matějské pouti

20.3.2017 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Malé tanečnice dnes za odměnu navštívily Matějskou pouť. Se sluníčkem nad hlavou si to užívaly na houpačkách, kolotočích, ve strašidelných hradech. Podívaly se také do "Podmořského světa". Jako pravé princezny si zatančily na jevišti před Křižíkovou fontánou. Součástí akce byl také koncert Maxíků a Michala Davida, který si moc užily.


Děti z kroužku Hýbeme se s hudbou vystupovaly v Praze

11.12.2016 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Kroužek Hýbeme se s hudbou přijal pozvání na charitativní akci, která se konala v Praze - Letňanech v rámci Stříbrných vánočních dnů. Holčičky zvládly tři vystoupení před spoustou diváků. I když měly trošku trému, moc si to na pódiu užívaly. Za svoji velkou snahu dostaly krásné dárečky. Po vystoupení jsme se přesunuly na hotel, kde byl pro holčičky připravený krásný pokoj s patrovými postelemi a výhledem na Pražský hrad. Společně jsme se šly projít vánočně osvětlenou Prahou a prohlédly si vánoční strom na Staroměstském náměstí. Po návratu na hotel už jsme se všechny těšily do postýlek. Ráno nás čekala přímo královská snídaně a my jsme mohly vyrazit na prohlídku Prahy - tentokráte za světla. Nakrmily jsme labutě a podívaly se do hračkárny Hamleys. Na Hlavním nádraží jsme si koupily rychlý, ale dobrý oběd a rozloučily se s Prahou. Bylo to krásné a rády zase přijedeme.


Děti z kroužku Hýbeme se s hudbou vystupovaly na Andělské neděli

14.12.2015 / Mirka Jirečková / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Třetí adventní neděli vystupovali malí tanečníci a tanečnice v rámci Andělské neděle na Zámeckém návrší. Připravili si tanečky na princeznovské a vánoční melodie. Ačkoli poprchávalo a byla zima, o diváky neměli nouzi a v závěru sklidili zasloužený potlesk. Poděkování patří nejen dětem, které tam reprezentovaly naši školu, ale také paní učitelce Stejskalové, která s nimi tanečky nacvičila.


Děti z kroužku Hýbeme se s hudbou vystupovaly ke Dni dětí

1.6.2015 / Mirka Jirečková / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Děti z kroužku Hýbeme se s hudbou vystupovaly v sobotu na akci ke Dni dětí ve Sportovním areálu za sokolovnou. Zaslouží si velikou pochvalu za pěkné vystoupení i za nadšení a odhodlání, se kterým tančily, i když se během jejich vystoupení prudce rozpršelo. Stejná situace se odehrála i loni a při loňských oslavách Dne Země na náměstí. Doufejme, že to bylo do třetice všeho dobrého a od teď už bude jejich vystupování provázet jenom slunce.


JARMARK KE DNI ZEMĚ - HÝBEME SE S HUDBOU

26.4.2015 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Ve čtvrtek 23. dubna vystoupila děvčata z kroužku Hýbeme se s hudbou na jarmarku ke Dni Země. Tentokrát nám přálo počasí, svítilo sluníčko a naše vystoupení rozsvítilo úsměvy na tvářích přítomných diváků.
Kdo toto vystoupení nestihl, nemusí být smutný, protože další vystoupení bude 30. května za Sokolovnou od 14. hodin.


HÝBEME SE NA DEN DĚTÍ

2.6.2014 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

V sobotu 31.5. se v areálu za sokolovnou konal DEN DĚTÍ. Děti z kroužku Hýbeme se s hudbou zde vystoupily, aby ukázaly, co všechno se během celého roku naučily. Naštěstí nám přálo i počasí, i když zpočátku spadlo pár kapek. Celé vystoupení se dětem moc povedlo a sklidily zasloužený potlesk a malou odměnu.
Chtěla bych poděkovat všem rodičům za podporu a pomoc. Velmi si vážím toho, že si Vaše děti tento kroužek vybraly a snažím se, aby cvičení bylo pestré a zábavné. Doufám, že příští rok opět na naší škole kroužek otevřeme, uvidím známé tváře a přidají se k nám další děti.

Užijte si, děti, prázdniny a v září opět na viděnou!


POZOR! UŽ SE HÝBEME!

18.9.2013 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Od tohoto týdne začíná kroužek HÝBEME SE S HUDBOU.
Pondělí - 14.30 - 15.15 - děti z 2. - 5. třídy
Čtvrtek - 15.00 - 15.45 - děti z MŠ a 1. třída (pro děti z MŠ zajistíme pedagogický doprovod do kroužku)
Cvičíme v tělocvičně II.ZŠ (červená).
S sebou - sportovní oblečení - kraťasy, legíny, tepláky, tričko, obuv do tělocvičny(cvičky, tenisky), pití a dobrou náladu:)
Do konce září pro všechny zájemce cvičíme ZDARMA! Přijďte si s námi zacvičit!
Těšíme se na vás!


ZUMBA VYSTOUPENÍ

1.6.2013 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

Ve čtvrtek 30.5. jsme závěrečným vystoupením ukončili náš kroužek HÝBEME SE S HUDBOU. Všechny děti, které navštěvují kroužek, vystoupily se svými skladbami a předvedly Vám, co jsme se za ten rok společně naučili. Vystoupení bylo krásné, dětem se moc povedlo a vysvědčení si zasloužily.
Chtěla bych ještě jednou všem rodičům poděkovat za podporu a pomoc. Velmi si vážím toho, že si Vaše děti tento kroužek vybraly. Doufám, že příští rok opět na naší škole kroužek otevřeme, uvidím známé tváře a přidají se k nám další děti.

Užijte si, děti, prázdniny a v září opět na viděnou!


ČARODĚJNICKÁ ZUMBA

1.5.2013 / Andrea Stejskalová / Po vyučování Hýbeme se s hudbou

V úterý 30. dubna v odpoledních hodinách se slétly na svůj každoroční slet čarodějnice ze všech koutů světa. Celý rok se řádně připravovaly, a tak všechny úkoly splnily hravě. Každá čarodějnice si odnesla řidičský průkaz na své koště, malou odměnu a hlavně dobrý pocit z pěkně stráveného odpoledne.
Milé čarodějky, budu se na vás těšit příští rok:)


Kalendář

Červen 2022
Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3