Den a čas: čtvrtek 6.55 - 7.45

Vyučující: Vích

Soutěž ve florbalu starších žáků

21.11.2015 / Vítězslav Vích / Po vyučování Florbal

Napětí, vzrušení a radost ze hry prožívali starší žáci ze ZŠ U Školek při soutěži ve florbalu, která se konala v pátek 20. listopadu. Bohužel naši kluci nezvítězili nad silnými družstvy škol. Týmy jsou dost vyrovnané a rozdíly ve výsledcích byly těsné.
Kluci florbal hrát umí, obsadili 6. místo. Děkujeme jim za výkon a věříme, že v dalších soutěžích uspějí ještě lépe. Školu reprezentovali: Filip Špinka, Patrik Šplíchal, Pavel Chadima, Daniel Klusoň, Martin Čáp, Lukáš Tmej, Jiří Vychodil a Milan Malich. Přejeme jim hodně úspěchů.

Informace pro rodiče, které mají zapsáno své dítě v zájmovém kroužku

14.10.2015 / Vítězslav Vích / Po vyučování Florbal

Vážení rodiče,
budete-li chtít požádat o příspěvek na účast ve sportovních kroužcích naší školy ( FLORBAL, SPORTÍK, VYBÍJENÁ ) z projektu Sportuj ve škole, je potřeba, abyste zaregistrovali vaše děti prostřednictvím informačního systému Spotongo.
V dolní části je odkaz, kde dítě zaregistrujete. Bez registrace nemůže škola vydat potvrzení a voucher pro VZP.
Děkuji vám za spolupráci.

Mgr.Vítězslav Vích, předseda ŠSK

FLORBAL - zájmový kroužek

19.12.2014 / Vítězslav Vích / Po vyučování Florbal

Již několik let navštěvují žáci na naší škole zájmový kroužek florbalu. Florbal láká mnoho kluků, ale i dívek a zdá se, že je pro žáky velmi přitažlivý. V minulém období slavil florbal na na škole mnoho pěkných úspěchů v mnoha soutěžích.
Chlapci se učí zvládat techniku hole, vedení míčku, nacvičují různé herní činnosti jednotlivce a kolektivu, přihrávky, střelbu a další činnosti. V současné době vyrůstají na I. stupni nadějní budoucí hráči. Přijďte se na ně podívat a prohlédněte si fotografie.

Litomyšlská florbalová liga - starší žáci mají 1. místo

28.2.2013 / Vítězslav Vích / Po vyučování Florbal

Starší žáci z 8. a 9. třídy zvítězili ve florbalu v oblastním kole a získali pro školu putovní pohár. O vítězství se zasloužili: Patrik Petr, Jan Kašpar, Jiří Žák, Dominik Voříšek, Štěpán Švec, Lukáš Koukola, Jan Bárta, David Křivka, Daniel Ondráček, Michal Frank a Filip Klička. Kluci hráli pozičně, velmi dobře se orientovali na hřišti, přihrávky byly přesné a hra velmi dynamická. Všem chlapcům gratulujeme a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.

18.2.2012 / Vítězslav Vích / Po vyučování Florbal

Naše družstvo se zúčastnilo krajského kola ve florbalu, které se konalo ve Skutči. Medaile na krku, kterou vidíte na fotce, znamená, že jsme byli opět úspěšní, získali jsme krásné třetí místo.

Soutěž ve florbalu - mladší žáci

12.12.2011 / Vítězslav Vích / Po vyučování Florbal

Napětí, vzrušení a radost ze hry prožívali mladší žáci ze ZŠ U Školek při soutěži ve florbalu v Moravské Třebové. Zde se ve středu 7.12. 2011 konalo okresní kolo mladších žáků. Bylo to viktoriální vítězství nad silnými družstvy škol, kdy naši žáci nechali za sebou školy z oblasti Svitav, Moravské Třebové a Jevíčka.
Kluci florbal hrát umí. Nejlepší a nejproduktivnější výkon podali Patrik Petr, Jiří Žák, Jan Kašpar, Pavel Tmej, Radim Šulc a Vojtěch Toman za přispění dvou našich silných brankařů Pavla Zvěřiny a Vojtěcha Havlíka.
Hoši předvedli „ florbalový koncert“, obdivovali je i ostatní učitelé, rozhodčí a diváci na turnaji. Úroveň je vysoká a spousta hráčů florbalově rychle roste. Naši vítězové postupují do krajského kola, které se uskuteční v únoru v Brandýse nad Orlicí. Přejeme jim hodně úspěchů a další vítězství.

Soutěž ve florbalu - starší žáci

1.12.2011 / Vítězslav Vích / Po vyučování Florbal

Ve čtvrtek dne 1.12.2011 se uskutečnila soutěž ve florbalu starších žáků. Družstvo chlapců ve složení Michal Frank, Daniel Ondráček, Jan Bárta, David Křivka, Tomáš Koukola, Tomáš Kopecký, Michal Klusoň a Tomáš Novák hrálo velmi dobře. Chlapci obsadili 2. místo. Gratulujeme!
Mgr. Vítězslav Vích, učitel tělesné výchovy

24.11.2011 / Vítězslav Vích / Po vyučování Florbal

Ve čtvrtek dne 24.11.2011 se uskutečnila soutěž ve florbalu mladších žáků. Naši žáci ve složení Pavel Zvěřina, Jiří Žák, Patrik Petr, Jan Kašpar, Vojtěch Havlík, Radim Šulc, Vojtěch Toman, Pavel Tmej a Linda Kalivodová se umístili na 1. místě v oblastním kole a postoupili do okresního kola. Gratulujeme jim a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích. Mgr. Vítězslav Vích, učitel tělesné výchovy