Virtuální prohlídka prostor školy

3.3.2021 / Mirka Jirečková / Pro rodiče Informace vedení školy

Už se vám stýská po škole? Nebo byste rádi viděli, jak to u nás vypadá, ale současná situace vám neumožňuje nás navštívit? Tak právě pro vás jsme s pomocí našeho vybavení vytvořili virtuální prohlídky některých našich učeben a prostor. Mrkněte níže. :)


Informace ke vzdělávání od 1. 3. 2021

27.2.2021 / Mirka Jirečková / Pro rodiče Informace vedení školy

Vážení rodiče,
právě jsem do datové schránky obdržela z MŠMT informace ke vzdělávání žáků od 1. 3. 2021.
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost žáků ve škole.


Předběžné informace k výuce v příštích dnech

26.2.2021 / Mirka Jirečková / Pro rodiče Informace vedení školy

Vážení rodiče,
netrpělivě čekáme na zprávy z MŠMT týkající se výuky v dalších dnech, zatím marně. Jelikož je velká pravděpodobnost, že budou školy od pondělí zcela uzavřeny, chceme vám poskytnout alespoň předběžné informace.


Nejlepší statistický plakát opět z naší školy

24.2.2021 / Jan Coufal / Pro budoucí žáky Výsledky soutěží

Uspět v konkurenci téměř dvou stovek týmů z celé České republiky se podařilo týmu z 9.B ve složení Anička Samková, Máťa Cafourek, Vítek Trávníček a Dáda Klement. Vítězství je o to cennější, že se jim podařilo obhájit prvenství z předchozího ročníku soutěže, kde uspěli s plakátem zaměřeným na sňatky v České republice.


Další aktuality