FOTOGALERIE

Robotika a programování
Robotika a programování
Slavnostní otevření discgolfového hřiště
Robotika a programování
Krajské kolo Štafetového poháru mladších žáků
Slavnostní otevření discgolfového hřiště
Robotika a programování
Slavnostní otevření discgolfového hřiště

Obrovský úspěch Daniel Džbánka z IX. B v soutěži Office Aréna

Datum: 10. 5. 2022 | Počet fotografií: 10

Obrovského úspěchu dosáhl Daniel Džbánek v soutěži Office Aréna, když v úterý 10. května zvítězil v republikovém kole této soutěže, které se konalo v Praze. 

Cílem soutěže je motivovat žáky základních a studenty středních škol všech krajů České republiky k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim tak zajistit lepší pozici nejen ve škole, ale i při vstupu na pracovní trh. Neméně důležité je dlouhodobé porovnání úrovně žáků a studentů v používání moderních informačních technologií. Účastníci dokazují nejen svou technickou zdatnost při práci v kancelářských aplikacích Microsoft Office, ale zároveň musí obstát i v prezentačních a komunikačních dovednostech.

Soutěž v odborných znalostech a využívání aplikací Microsoft Office je realizovaná a organizovaná Vzdělávacím centrem Microsoft Partneři ve vzdělávání kraje Vysočina, generálním partnerem společností Microsoft s.r.o. Česká republika, společností Computer Media a společností K-net Technical International Group. Soutěž je dále realizována ve spolupráci se Vzdělávacími centry Microsoft Partneři ve vzdělávání Česká republika.

Děkujeme Danovi za skvělou reprezentaci školy a přejeme mu mnoho podobných úspěchu na střední škole.