TŘÍDY, DRUŽINA A KLUB - 9.C

První žákovský ples
Druhé místo v halové kopané
První žákovský ples
První žákovský ples
První žákovský ples
První žákovský ples
První žákovský ples
První žákovský ples

Milí žáci 9.C,

nejen, že se nám blíží přijímací zkoušky, ale také konec roku a s ním i vaše poslední vysvědčení na základní škole. Věřím, že jste udělali vše, co je ve vašich silách, aby dopadlo, co nejlépe.

MŠMT vydalo vyhlášku č. 211/2020 Sb. o hodnocení žáků v druhém pololetí letošního školního roku. V souladu s touto vyhláškou zpracovala ZŠ Zámecká "Pravidla pro hodnocení žáků v druhém pololetí školního roku 2019/20".

Milí žáci, 

víme, že je nynější způsob vzdělávání (říká se mu "distanční", ale klidně jej nazývejme "domácí") obtížný. Nejste v běžném kontaktu se spolužáky a učiteli - když něčemu nerozumíte, nemůžete se hned zeptat. I proto jsme od 30. března nastavili všechny výchovné předměty (hudební výchova, výchova k občanství,...) pouze jako DOBROVOLNÉ. Věříme, že vám to odlehčí. 

Těšíme se na vás!

Vaše ZŠ Zámecká

Domácí vzdělávání na 2. stupni

Zdravím všechny žáky z 9.C.

Vím, že nová forma výuky, která nastala ze dne na den a nikdo na ni nebyl připraven, je pro všechny náročná. Ale společnými silami to zvládneme. Je potřeba pravidelně sledovat zadané úkoly a vypracovat je v daném termínu. Můžete to brát jako přípravu na práci na střední škole, tam jistě využívají formu samostudia. Někteří z vás mají problém s odesíláním vypracovaného zpět vyučujícím, takže prosím, pečlivě si procházejte zadání, pište si poznámky, co je potřeba odeslat, co stačí přepsat do sešitu a co třeba jen přečíst. Dělat "mrtvého brouka" není úplně dobré řešení.

Pokud bych vám mohla nějak pomoci, ozvěte se, případně kontaktujte jednotlivé vyučující, všichni jsou připraveni vám pomoci!

Silvie Ludrová

ZÁKLADNÍ ŠKOLA LITOMYŠL

ZÁMECKÁ 496

570 01 LITOMYŠL

IČ: 47487283

Facebook

E-mail: 1zs@litomysl.cz

Telefon: 461 612 275

  • OP VVV
  • Jeden svět na školách
  • Příběhy bezpráví
  • Světová škola
  • Arpok
  • Ovoce a zelenina do škol
  • Erasmus +
  • Školní klub
© ZŠ Litomyšl, Zámecká ▪ design 2017 © regrafika